2733
2734
عنوان

سوال رانندگی

229 بازدید | 26 پست

سلام مرحله حرکت کردن که اول ترمز پایی را میگیریم بعد ترمز دستی را میخوابونیم بعد سریع ترمزو ول میکنیم گازو میگیریم

این تیکه اینجا به بعد رو من مشکل دارم 

میشه یکی کامل توضیح بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید خیلی آروم ولش کنی

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
2728

کلاژ رو میگیری دنده رو ازاد میکنی 

ماشین رو روشن میکنی

دوباره کلاژ رو میگیری میزنی دنده یک همزمان که آروم گاز رو فشار میدی کلاژ رو رها میکنی

میخوای بری دنده های بالاتر یخورده گاز میدی صدای گازخوردنو ک شنیدی پاتو اروم برمیداری از رو گاز کلاژ رو میگیری میزنی دنده 2 و دوباره ب همین منوال

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.

عزیزم ماشین توی دندست که اینطور میشه،باید کلاچ بگیری اول و دنده رو بذاری رو خلاص،یعنی توی هیچ دنده ای نباشه،بعد استارت بزنی

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2738

بعد بدون این ک پات رو پدال باشه استارت بزن. 

ماشین ک روشن شد ترمز دستی پایین میدی.

بعد پاتو کامل میزاری رو کلاج. 

دنده رو میزاری رو یک. 

بعد همزمان ک پاتو خیییلیییی آروم از رو کلاج برمیداری پدال گازو فشار میدی 

تاااماااااام

از خواب پریدی اینو بپرسی بخوابی؟؟؟

نیم کلاج منظورته؟؟؟

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
ترمزو چرا؟؟ کلاچ اون. کلاچو اروم ول میکنی گاز هم همزمان اروم فشار میدی. تا 5 میشماری انجام میدی

منم گفتما گفتم شاید اشتباه کردم😕

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
2706