2737
2739

سلام امروز همسرم تستش مثبت شده 

1هفته پیش علایم داشت فک کردم سرما خوردگیه

علایمش اول تب لرز بدن درد ابریزش بینی و از دست داد بویایی و چشایش

و کل 1هفته خودم پیشش بودم حتی همو بوسیدیم روی یک تخت خوابیدیم من تا امروز علایم نداشتم

اما از وقتی تست همسرم مثبت شده سردرد گرفتم هرچی قرص خوردم خوب نمیشم الانم بدنم یکم درد میکنع و عذر میخوام اسهال شدم و یه کم خیلیی کم حالت تهوع گرفتم 

منم از همسرم گرفتم یعنی؟

من بیمازی زمینه ای دارم تنگی نفس بخصوص توی بهار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا گرفتی عزیزم نگران نباش استرس نداشته باش آبی که جوشید عسل ولیمو کمی نمک بزن هم خودت بخور هم همسرت مثله شربت میشه 

آب نمک قرقره کنید سوپ مرغ بخورین استرس نداشته باشین ان شاءالله زود خوب میشین

الان شوهرت چطوره؟بیشتر نگران اون باش

شوهرم خوبه واسش معجون شیر موز و خرما و شیره انگور و گردو درست کردم مدام میدم بهش خداروشکر فقط یکم گرفتگی بینی داره 

2738
شوهرم خوبه واسش معجون شیر موز و خرما و شیره انگور و گردو درست کردم مدام میدم بهش خداروشکر فقط یکم گر ...

چقد ساده.پس چیه این بیماری هی مارو میترسونن میگن اگه کسی هم جون سالم بدر ببره محاله ادم قبل بشه ریه هاش خرابه

خیلیا بشکل خفیف میگیرن بصورت سردرد و بدن درد و از بین رفتن چشایی میگیرن و رد میکنن. من بهمن ماه همینجوری شدم اصلا شبیه مریضی نبود حالم خوب بود

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2706