2737
2734
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن لطفا یه لحظه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم خوبه واسش معجون شیر موز و خرما و شیره انگور و گردو درست کردم مدام میدم بهش خداروشکر فقط یکم گر ...

عزیز دلم گرفتی ولی چون اسهال شدی شدید نمیشه البته این تجربه منه اخه کل خانوادم گرفتن

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
2742
چقد ساده.پس چیه این بیماری هی مارو میترسونن میگن اگه کسی هم جون سالم بدر ببره محاله ادم قبل بشه ریه ...

مثل سرما خوردگیه خداروشکر شوهرم خیلی خوب شذه پزشکم گفت به ریش اسیب نرسیده چون سزفع نمیکنه یه مقذار قرص ویتامینه هم داذ گفت یک هفته دیگع قرنطینه بمونه بعد بره سرکار

اگه بترسی یهو مینذازتت زمین شیرم نده خوب نیست فقط سوپ

من خواهرم برادرم و... خیلیا گرغگفتن ولی خوب شدم الان داداشم گرفت ولی زنداداشم علائم انچنانی نذاشت

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش 
2738
لطفا ویتامین دی نخورین.فقط ویتامین سی مصرف کن دوز ۱۰۰۰.هم جوشان هم قرص هرکدوم راحتری.بعد هروعده غذای ...

عزیزم این همه دارن خودشونو خفه می کنن که کمبود ویتامین د کرونا رو تشدید می کنه 🙄

عزیز دلم گرفتی ولی چون اسهال شدی شدید نمیشه البته این تجربه منه اخه کل خانوادم گرفتن

عزیزم من یهو بدنم عرق میکنه جوری که خیس میشم یهو لرز میکنم یعنی گرفتم کاش نگرفته بودم به همسزم میرسیدم

2706