2733
2734

بنظرم صورتت فقط خراب میشه دماغت خوبه 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

اگه توانشو داری عمل کن

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن بد نیستش بعدا پشیمون میشی راه حلی برات نمیمونه ها فین فین میکنی نفست مش مش صدا میده اسیب پذیر میشه ...

بستگی به دکتر داره خواهر من پیش دکتر نداف کرمانی عمل کرد سر یک هفته هم حالش خوب خوب بود خیلی عم راضیه

سکوت کن ، اگر در موردم دانسته ای نداری ، فکری هم نداشته باش...💙
ن بد نیستش بعدا پشیمون میشی راه حلی برات نمیمونه ها فین فین میکنی نفست مش مش صدا میده اسیب پذیر میشه ...

نه بابا من اصلا اینجوری نیستم خب با دکتر خوب عمل کنه این مشکلات پیش نمیاد

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
ممنون 💗

خواهش گلم❤

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2740
یه کارایی هست انجام میدن برای زیبایی نمی‌دونم اسمشو.تزریق و اینا انجام بدی فکر کنم خوب بشه قوز دماغ ...

نه دوست من انجام داد اصلااا خوب نیست هیچ تاثیری نداشت

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
باور کن حالا عمل کنی اونی که میخوای نشه چی به اینم فکر کن

فامیلمان عمل کرد دماغش و خیلی برد سر بالا ولی خب چون دوست داشت همینجوری الان کلی عکس نیم رخ و از دماغش میزاره بعد ازش پرسیدم گفت دکترم گفتم زیاد سر بالا نزاره ولی شد خود ب خود🤔🤔

سلااام به همتون🌵🤣❤️
2706