2733
2739
چه باحال خواهر منم اسلامشهره اما دماغشو تو سعادت آباد عمل کرد دماغش هم شکسته بود هم قوز داشت الان وا ...

این دکتر ک من میگم زرافشان مطب داره ولی تموم عملاشو بیمارستان خصوصی کیان انجام میده واقعا هم بینی دوستام قشنگ شدن ولی عوارض و عواقب داشت براشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقریبا تو مایه های بینیه منه . من قصد عمل دارن ان شاءالله خدا بخواد ببینیم تا دو سه ماه آینده چی پیش ...

ایشالله ب نتیجه ای ک میخوای میرسی😉💗

سلااام به همتون🌵🤣❤️
2731
این دکتر ک من میگم زرافشان مطب داره ولی تموم عملاشو بیمارستان خصوصی کیان انجام میده واقعا هم بینی دو ...

درسته خواهر منم زرافشان میشینه همه اونجا ها رو رفت ولی آخرش رفت پیش دکتر نداف یکم گرونه اما واقعا می ارزه 

سکوت کن ، اگر در موردم دانسته ای نداری ، فکری هم نداشته باش...💙
2738
هزینش چنده؟کارش خوبه؟

هزینه دقیقش رو که نمیتونم بگم بستگی داره ولی کارش حرف نداره خواهر من یک هفته بعد عمل رفت واسه خرید جهیزیه و هیچ مشکلی هم نداره الان

چقد گرفت ازش اون دکتره ک من میگم7پارسال میگرف از من3میگرف اشنا بودیم

والا هزینش به بینی بستگی داره ولی خوب یکم از جاهای دیگه بالاتر بود

از قبل حسابی تحقیق کن با دکتر مشورت کن من ارایشگا کار میکردم یه عروس داشتیم عمل کرده بود چون بینیش ا ...

ممنونم عزیرم

کبودی که دیر یا زود رفع میشه

من ازون جاش میترسم

که بضیا قوزشون برگشته و نیاز ب ترمیم پیدا کردن

ولی دکتری که انتخاب کردم

کادرسته

ایشالا که خیر بشه

ممنونم عزیرم کبودی که دیر یا زود رفع میشه من ازون جاش میترسم که بضیا قوزشون برگشته و نیاز ب ترمیم ...

ن قوز ک برنمیگرده مگه اینکه بشکنه ک اونم قوز فک نکنم بیاره اگه گوشتی باشه بینیت اگه چاق بشی برمیگرده ولی استخونی ن فقط مراقبت کنی حله

ن قوز ک برنمیگرده مگه اینکه بشکنه ک اونم قوز فک نکنم بیاره اگه گوشتی باشه بینیت اگه چاق بشی برمیگرده ...

دکترم گفت گوشتی اگه اصولی عمل شه برنمیگرده و این باور به غلط رایج شده...فقط گوشتی با پوست ضخیم و غضروف ضعیف احتمال موفقیتش کمتره.

درمورد قوز هم گاهی به شکل یه زایده اضافه میزنه بیرون که اگه زمان حلش نکنه دکترا بطور سرپایی سوهان میکشن که رفع شه.

که البته اگه دکترت ماهر باشه ایشالا اتفاقی نمیفته!

ولی هر عملی ریسکشو داره عزیزم

2706