2737
2739
عنوان

لطفا لطفا دکتر برای تعیین جنسیت میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 12584 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظر من برا با داری پسر باید تعداد رابطه خیلی کم باشه .من فقط ی بار در ماه اونم روز تخم گذاری اقدام ...

والا یسری میگن از روز پاک شدن تا سه روز یه شب درمیون اقدام کن و بعد از سه روز هر شب تا تخمک گذاری 

بعضی میکن فقط روز تخمک گذاری 

خدایا چقدر گیج و سردرگمم

2731

عزیزم منم پسر میخواستم رفتم دکتر بهم رژیم داد و یه کتاب.وقتای تخمک گذاریمم برام آمپول نوشت تا سه ماه رژیم رو رعایت کردم امپولم زدم ولی باردار نشدم از اونجایی که آمپولاش خیلی عوارض داشت دیگه نزدم دو ماه بعد باردار شدمو بچمم پسر بود بنظرم اصلا لازم نیست دکتر بری رژیم و روزای نزدیکیت رعایت کن اگه خدا بخواد حتما به نتیجه میرسی.راستی برا شوهرمم تست اسپرم نوشت که اوکی بود و یه سری چیزای گرم هم باید میخورد

ای جان خدا حفظش کنه 

من برا تعیین جنسیت یه بار آی یو آی کردم نگرفت یه بار آی وی اف کردم نشد با رژیم و روز تخمک گذاری اقدام کردم ماه سوم گرفت پسرم شد الکی هزینه نکن رژیم بگیر بعد هم روز تخمک گذاری اقدام کن جواب میده اینو منی بهت میگم که همه راه ها رو رفتم نتیجه گرفتم

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...
عزیزم منم پسر میخواستم رفتم دکتر بهم رژیم داد و یه کتاب.وقتای تخمک گذاریمم برام آمپول نوشت تا سه ماه ...

مرسی عزیزم از راهنماییت 

گلم میشه بگی نزدیکی رو کی انجام میدادی؟برا تخمک گذاری سونو رفتی؟

2740
من برا تعیین جنسیت یه بار آی یو آی کردم نگرفت یه بار آی وی اف کردم نشد با رژیم و روز تخمک گذاری اقدا ...

چند جا خوندم که گفته بودن بعداز پریود یه شب درمیون اقدام کن و بعداز اون هرشب تا تخمک گذاری برو اقدام 

درسته؟

ممنون میشم راهنمایی کنی

والا یسری میگن از روز پاک شدن تا سه روز یه شب درمیون اقدام کن و بعد از سه روز هر شب تا تخمک گذاری&nb ...

تو حالا ی بار در ماه اقد ام کن و فقط روز تخم گذاریت باشه و ببخشید حتما قبل از همسرتون ارضاع بشین اون شب انشاللع ک نتیجه میده .من ۱۴روز بعد از  پریودم اقدام کردم

مرسی عزیزم از راهنماییت  گلم میشه بگی نزدیکی رو کی انجام میدادی؟برا تخمک گذاری سونو رفتی؟

برا تخمک گذاری از داروخانه ها کیت تخمک گذاری بگیر هرماه انجام بده تا تاریخ دقیقش بیاد دستت.هفت روز بعد پریودی.سعی کن قبل تخمک گذاری نزدیکی نداشته باشی تا اسپرم شوهرت قوی باشه.فقط حتما رژیم رو هم خودت هم شوهرت رعایت کن و حتما هم روز تخمک گذاری نزدیکی داشته باش قبل نزدیکی به شوهرت گرمی بده مثل شربت زعفرون.یک رب قبل نزدیکی محلول آب و جوش شیرین با سرنگ بریز تو واژنت تا محیطش قلیایی بشه و قبل ارضا شدن شوهرت ارضا بشی.بهت قول میدم نتیجه میگیری مگر اینکه خدا نخواد.بیخودم نرو هزینه های گرون کن

2706