2737
2739
عنوان

لطفا لطفا دکتر برای تعیین جنسیت میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 12584 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم قبل از بارداری برا تعیین جنسیت 

دکتر مهشید کریمی کارشون عاااالیه تو تعیین جنسیت . من خیلی هارو دیدم تو مطبشون که برای این کار میان پیشش و جواب میگیر یکی از آشناهای خودمونم از همینایی بود که پیش چندتا دکتر رفته بود و خداروشکر پیش دکتر کریمی که اومد باردار شد 

2731
دکتر مهشید کریمی کارشون عاااالیه تو تعیین جنسیت . من خیلی هارو دیدم تو مطبشون که برای این کار میان پ ...

اصلااااا وابدااااا هم کارش خوب نیس همه جامیری تبلیغ کارش ومیکنی🤨🤨🤨 بسیارآدم پولکی هست وهربارم سونوی واژینال میکنه و۲۵۰ازت میگیره ۱۵۰هم ویزیت میگیره ومیگه ماه بعدبیا یه سال میبره میارتت اخرم انجام نمیده کاری 

2740
دکتر مهشید کریمی کارشون عاااالیه تو تعیین جنسیت . من خیلی هارو دیدم تو مطبشون که برای این کار میان پ ...

تو دقیقا واسه چی تو همه تاپیکا هی اومدی از، دکتر مهشید کریمی تعریف کردی فک کنم پولی چیزی میگیری از دکتره

تو دقیقا واسه چی تو همه تاپیکا هی اومدی از، دکتر مهشید کریمی تعریف کردی فک کنم پولی چیزی میگیری از د ...

نه عزیزم چرا انقد دیدت منفیه به خاطر ایکه از نزدیک باهاش برخورد داشتم میدونم پزشک با وجدانیه کارشو بلده اینایی که رفتن پیشش و جواب گرفتن خیلی مشکل داشتن 

نه عزیزم چرا انقد دیدت منفیه به خاطر ایکه از نزدیک باهاش برخورد داشتم میدونم پزشک با وجدانیه کارشو ب ...

من خودمم از، نزدیک باهاش برخورد داشتم خیلی با حوصله و صبورانه و خیلی دوستانه با مریضاش برخورد میکنه این دلیل بر این نمیشه که الان اکثر نظرات راجع بهش منفی پس حتما دکتر خوبیه چون برخوردش خوبه