2733
2739
عنوان

چرا تاپیک ها میترکن،کجای اولین قرار به یه مرد سقط شده بده😡

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 103 پست
والا حق داره بترکونه این چیه اخه

چی چیه؟

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا حق داره بترکونه این چیه اخه

کدوم؟آقا من تازه الان اومدم سایت😂از همه چی بیخبرم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_شب    

جان دلم میشه بگی علت ترکیدن تاپیک های بدون اشکال چیه قربونت؟

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
دلیار اصلا موضوع تو چی بود که ترکید

گفتیم تو اولین دیدار با یک مرد چیکار کنیم که خوشش بیاد ازمون و مارو بگیره😐

همه گفتن سنگین و با سیاست و همین حرفا بود که ترکید😐خب چرا

یه مثلا مومن فکر میکنه فقط خودش خوبه اگه عطر بزنی گناهه باید بوی سگ مرده بدی که در راه خدا چادر سر ک ...

😄😄😄

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2738
یه مثلا مومن فکر میکنه فقط خودش خوبه اگه عطر بزنی گناهه باید بوی سگ مرده بدی که در راه خدا چادر سر ک ...

خیلی بد گفتی 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
چیز بدی نبودبعضیاجنبه ندارن عزیزم

یعنی بچه ها گزارش زدن😳

متاسفانه بعضی ها عغدشون رو اینجا خالی میکنن

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
امشب نی نی یار بی حوصله اس به منم گیر داد

چی گفت😳

متاسفانه بعضی ها عغدشون رو اینجا خالی میکنن

واقعا بده یاد بگیریم درست رفتار کردن رو؟

علت گزارش چیه اخه

چرا مردم ما درست نمیشن

2706