2737
2739

واقعا جواب گو باشید

من همه تاپیکام میترکه اخه چرا

وای

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋

میگم جریان این چادرا چیه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

لایک لطفا

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم جریان این چادرا چیه

جریان چادریا هیچی

ولی خب چرا راه به راه تاپیکام میترکه

خب چرااااااااااا

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
2728
2738
جریان چادریا هیچی ولی خب چرا راه به راه تاپیکام میترکه خب چرااااااااااا

نمیدونم نی نی یار شب حساس شده دیگه تاپیکارو نمیخونه هرچی دم دسته میترکونه😂😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
آخی... کاترین پیرس

شخصیتشو دوس داشتم مث الینا تظاهر نبود

نفهمیدم منظورتو

تاپیکم اصلا بد نبود

چرا باید بترکه؟

یه مثلا مومن فکر میکنه فقط خودش خوبه اگه عطر بزنی گناهه باید بوی سگ مرده بدی که در راه خدا چادر سر ک ...

😅😅خوندم اون تاپیکهرو ک گفته بود عطر میزنی

داشتم میخوندم یهوترکید☹☹☹

کجای ماجرا بد بود😐خب اگر ما همینم نگیم چی بگیم؟

2706