2737
2739
عنوان

عکس های عقدم +📷لباسم و گل و اینه شمعدون و طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 58988 بازدید | 349 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا  قشنگ یود؟ اخه بعضیا تو فامیل  میگفتن خیلی شلوغه

بلاخره الان همینا مده

هرچقدم که مدروز  وقشنگ باشه ده سال دیگه نگا کنی خندت میگیره فک میکنی خیلی خز بوده

همه چیت قشنگه گلی ان شاءالله به پای هم پیرشید

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
بلاخره الان همینا مده هرچقدم که مدروز  وقشنگ باشه ده سال دیگه نگا کنی خندت میگیره فک میکنی خیل ...

قربونت😘مدلای قشنگ زیاد بود ولی میگقت بای موهاتو کوتاه کنی منم موهام بلند بود الانم نزدیگ زانومه اصلا دلم نمیومد واسه یروز بخوام کوتاش کنم😐

2738
 قربونت😘مدلای قشنگ زیاد بود ولی میگقت بای موهاتو کوتاه کنی منم موهام بلند بود الانم نزدیگ زانو ...

کارخوبی کردی موی بلند عالیه 😍😍

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706