2733
2734
عنوان

از حرفای عمم دلم گرفت :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1720 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی دارو سازی دوست داشتم مانانم اینا هی گفتن بزن پزشکی من گفتم نه فقط دارو تهران....دارو قبول نش ...

ایشالله هرچی خیره واست پیش بیاد عزیزدلم

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید
2728
قربونت برم      

فدات🤣بیخیال باش😝از حسادت خواهر من😝🤣👋

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2738

عزیزم منم رشتم بهداشت هست وقتی برای فوق میخوندم با اینکه دانشگاه شهید بهشتی بودم ولی خیلی فامیل مسخرم میکردن مثلا میگفتن آخه رشتت کار داره که داری برا فوق میخونی؟یا میگفتن شغلت قراره نظافتچی محیط شه؟نمیگم این شغل بده ولی اونطور گفتنش بد بود 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
چی بگم بهشون؟ 

بزار از حسودی بترکن 

یعنی اینا از داروخلنه فقط نوار وکاندوم میگیرن 

بگو بالاخره گذر پوست به دباغ خانه میرسه

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
عزیزم منم رشتم بهداشت هست وقتی برای فوق میخوندم با اینکه دانشگاه شهید بهشتی بودم ولی خیلی فامیل مسخر ...

واقعا خیلی زشته که به نظرات و سلیقه های دیگران احترام نمیذارن

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید

امان از حسادت دوست و آشنا ... عزیزم بهترین جوابی که میتونی بهشون بدی تلاش برای درست و موفقیت کاریته ... این بهترین پاسخی هست که روزگار میتونه بهشون بده

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2706