2733
2739
عنوان

سفر به خارج برم یا نه

420 بازدید | 24 پست

ویزام درست شده ویزای تحصیلی به اروپا دوساله ارزوشو داریم با همسرم و دخترم بریم تا اینکه درست شد اول با دخترم میرم الان که دیگه درست شده خواهرم و برادرم هی میگن نرو بدبخت میشی فلان میشی همسرت ممکنه نیاد درصورتیکه خود همسرم از ارزوهاشه که بیاد با یه بچه کشور غریب نمیتونی بمونی خیلی حالم بده دوستان خواهشن کسی تجربه ای داره بهم بگه 

مگه شوهرت نمیشناسی؟؟

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگن در مورد آرزوها و رویاهاتون با اطرافیان صحبت نکنین

چون اونا در موردتواناییهای شما آگاهی ندارن

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2740

چطور ویزای تحصیلی می گیرید؟ دوس دارم دکتری برم خارج ولی پول ندارم   

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
اره حتما برو ... من و پدر و مادرم ۲ سال تو کشور خارجی زندگی کردیم و حالا یکم غریبیاش بود ولی در کل ر ...

خیلی میترسم با دخترم تو یه کشور دیگه نمیدونم چه کار کنم همش بهم‌میگن همسرت بعد از مدتی ولت میکنه ازدواج میکنه اخه اینجا ما زندگیمون در حد متوسطه و نمیدونم اگه برم چه وضعیتی پیدا میکنم