2737
2739
عنوان

تووی این چند ماه خیلی بهم گفتن کار درست رو شما کردید که....

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يكي از اشنايان ما دخترهاش رو خيلي زود فرستاد خونه بخت

الان دخترهاش جدا شدن

خواهرهاي من هنوز مجردن

اين ادم

اون زمان كه دخترهاشو زود شوهر  داد، كنايه ميزد بقيه دخترهاشون خواستگار ندارن كه مجردن

الان كه دخترهاش جدا شدن ميشينه ميگه فلاني شانس داشت بچه هاش درس خوندن و ازدواج نكردن!!

بعضيها دنيا رو بر اساس داشته و نداشته خودشون قضاوت ميكنن

بهتره حذف شن

2728
اصلا مجردی خوب نیست.....انسان وارد گناه میکنه  کسی ام ک میگه از زندگی متاهلی راضی نیستم شریکش ...

به شرط اینکه امکان ازدواج داشته باشی... 

تجرد قطعی در انتظار خیلی از دختران در عرف ما از قدیم بوده و خواهد بود..........

خیلی مسخره بود ببخشید

منم به اونا ورزا فکر می کنم از اینکه اونقدر غصه و حرص می خوردم یا احساس تحقیر شدن پیدا می کردم............ واقعا حس مسخره ای پیدا می کنم

آدمایی که به هر دری می زدن فقط دختر شوهر بدن که نگن دخترشون موند توو خونه، همه جور خرجی می کردن که دهن مردم رو ببندن که نگن دخرشان رو بی عزت بردن خودشون رو به آب و اتیش می زدن که دامادشون رو یک سر و گردن بالاتر از اون چیزی نشون بدن که واقعا بود........

مثل مسلمانها ازدواج کن!!! بقیه ادیان قلمه میزنن؟!🙄

منظورشون این بود ازدواج سنت پیامبر هست و نصف دین هست و توویی که ازدواج نکردی هنوز دینت کامل نیست و.........

خدا شر این موجودات رو به خودشون برگردونه، یادم می افته مو به تنم سیخ میشه........

2738
يكي از اشنايان ما دخترهاش رو خيلي زود فرستاد خونه بخت الان دخترهاش جدا شدن خواهرهاي من هنوز مجر ...

از این آدما بیزارم

خیلی اذیتم کردن

خیلییییییییییییییییییی

منم به اونا ورزا فکر می کنم از اینکه اونقدر غصه و حرص می خوردم یا احساس تحقیر شدن پیدا می کردم...... ...

مجردی هم در سرای خودشو داره همینطور متاهلی اما همه اینا خود زندگیه همونی که داره خودشو به هر دری میزنه جهاز جور کنه همونکه دلش میخواد دخترشو شوهر بده وهمش لذت خودشو داره 

کاربر جدید نیستم 😊
مجردی هم در سرای خودشو داره همینطور متاهلی اما همه اینا خود زندگیه همونی که داره خودشو به هر دری میز ...

واقعا هر سبک زندگی سختی های خاص خودش رو داره.......