2737
2739
عنوان

هروقت میرم مسافرت شوهرمم رفتارش عوض میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 26 پست
وای منم دقیقاااا.  چند سری دعوامون شده سر همین موضوع. بهش گفتم. اونجا اصلا یه جوری میشه انگار. ...

تازه بيشتر از اين ناراحت ميشم كه منو نميبينه يه طرف دقيقاً محبتايي كه تو خونه به من ميكنه همونارو به مامانش ميكنه😒

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
تازه بيشتر از اين ناراحت ميشم كه منو نميبينه يه طرف دقيقاً محبتايي كه تو خونه به من ميكنه همونارو به ...

دقیقا ماهم همینطور محبت هایی که تو خونه میکنه دیگه میایم شهرستان یاازهم دور باشیم دیگه هیچی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه بيشتر از اين ناراحت ميشم كه منو نميبينه يه طرف دقيقاً محبتايي كه تو خونه به من ميكنه همونارو به ...

حالا ب مامانش محبت میکنه  بخوره تو سرش چرا مارو یادشون میره 😂

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من

من ک فهمیدم تو سفر باید بیشتر بهش احترام بزارم. جلو خانوادش مخصوصا. باهاش بحث و کل کل نکنم و خلاصه پرووبال بدم بهش😂

چون انگار یه جورایی دوس داره مردونگی و ابهت و این چیزا رو جلو خونواده اش نشون بده ک مثلا من فلانم و....خب بهتره من بهش احترام بزارم تا اون نخواد برای عرض اندام بی محلی کنه. 

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
2728
حالا ب مامانش محبت میکنه  بخوره تو سرش چرا مارو یادشون میره 😂

اتفاقاً منم حرفم همينه😂😂قشنگ حس ميكنم ميخواد به من محبت نكنه كه يه وقت مامانش ناراحت نشه آخه ناخودآگاه مياد سمتم بعد نظرش عوض ميشه درحالي كه من مشكلي ندارم به مادرش محبت كنه از اين ناراحتم كه به من بي محلي ميكنه

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
وای منم دقیقاااا.  چند سری دعوامون شده سر همین موضوع. بهش گفتم. اونجا اصلا یه جوری میشه انگار. ...

منم مثل شمام 😂😂😂😩

وقــتی به مــ❤ـــــن فڪــر مـــیڪنی  ❤🍃حـــــس میــــڪنـــــم 💋 از راهــــه دووووورررر🍃🍀
2738

والا ملت با دوستاشون تنهایی مسافرت خارج از کشور میرن 

بگو این لوس بازیا چیه

البته من خودم بدون شوهرم نمیرم یعنی خودم دوست ندارم

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
اتفاقاً منم حرفم همينه😂😂قشنگ حس ميكنم ميخواد به من محبت نكنه كه يه وقت مامانش ناراحت نشه آخه ناخود ...

نه حالا شوهرمن اینجوری نیست بعدش ما بیشتر میایم شهرستان اون به خاطر کاراش کمتر میاد

والا ملت با دوستاشون تنهایی مسافرت خارج از کشور میرن  بگو این لوس بازیا چیه البته من خودم بدو ...

خوش به حالت حالا من بیشتر تنهایی میام ومیرم کمتر پیش میاد دوتایی باهم بیایم یا من میام چند روز بعد اون