2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من با اي يو اي دوقلو باردار شدم الان ٢٦ هفته هستم!برام دعا كنيد سر موقع خودشون بدنيا بيان

سلام

نمونه اسپرم مثل آزمایش اسپرم بدون حضور همسر است؟
حین آی یو آی همسر هم داخل اتاق است؟
کجا آی یو آی کردید؟

2731
man ham ba iui se gholoo daram ke alan 18 maheh hastan:)

سلام عزیزم خدا سه قلوهاتو حفظ کنه یه سوال داشتم شما تو خانواده خودت یا همسرت سابقه چندقلو دارید یا فقط بخاطر دارو و أمپولای آی یو آی سه قلو دار شدی؟

سلام من با اي يو اي دوقلو باردار شدم الان ٢٦ هفته هستم!برام دعا كنيد سر موقع خودشون بدنيا بيان

خانمی شما تو فامیل خودتون یا همسرتون دوقلو دارید یا بواسطه عمل آی یو آی دوقلو باردار شدید؟

2740
man ham ba iui se gholoo daram ke alan 18 maheh hastan:)

سلام گلم بچه هات دخترن یا پسر؟ سختت نبود ؟ راستی چندمین ای یو ای باردار شدی؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
سلام.من رویانiui کردم.خداروشکر دفعه اول هم گرفت.الان هفته 27 هستم.

سلام گلم میشه بگی مشکلت چی بود با ای یو ای گرفت؟ دست راستت سرم

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2706