2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.من بار اول گرفته برام هفته‌های اولم الان،لکه بینی دارم استراحت مطلقم،اصلا سابقه چندقلو نداشتیم ...

سلام عزیزم، ببخشید شما سابقه دوقلو یا چند قلو در اقوام داشتین؟ الحمدالله نی نی هاتون خوبن؟ آی یو  آی را کجا انجام دادین؟

2731
سلام من الان هفته 5 هستم با iui حامله شدم

سلام گلم برایه ای یو ای چجوری اسپرم از شوهرتون گرفتم من میخوام انجام بدم ولی دکتر چیزی نگفت شوهرم هم بامن بره یا نه 

وقتی که همه دم از ناامید شدن میزنند،من امیدم را به خـــــــــــــدایی گره میزنم که در اوج ناامیدی قلبم را سرشار از نور امید می‌کند 
سلام من الان هفته 5 هستم با iui حامله شدم

سلام دوقلو یا یک قلو 

وقتی که همه دم از ناامید شدن میزنند،من امیدم را به خـــــــــــــدایی گره میزنم که در اوج ناامیدی قلبم را سرشار از نور امید می‌کند 
سلام من با اي يو اي دوقلو باردار شدم الان ٢٦ هفته هستم!برام دعا كنيد سر موقع خودشون بدنيا بيان

سلام گلم چی کار کردی بعدش میشه کارایی  که کردی به منم بگی منم هفته آینده ای یو ای دارم دارو هم استفاده کردی لطفا راهنماییم کن منم دوقلو میخوام