2733
2739
عنوان

😹💫خنده دار ترین خرافاتی که شنیدین چی بود💫😹

| مشاهده متن کامل بحث + 9396 بازدید | 417 پست
والله وقتی تازه کرونا اومده بود میگفتن ک دخترقاسم سلیمانی توخواب دیده باباش بهش گفته ب ملت بگو وسط ق ...

نگو ک سابیدنمون چیزی میگفتیم ب فوش میبستنمون

از ادما قدیسه ساختن بعضیا 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب راست گفته که .تازه زایمان کرده گوشت بخوره خیلی خوبه براش 

عزیزمن گوشت قربونی رو؟؟؟؟ خدا رو استغفرالله گیر اورده؟؟؟ قربونی یعنی چی؟؟؟ یعنی بدیم بیرون مثل صدقه، نه اینکه بشینیم خودمون بخورمیش

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2728
ادرار بریزی تو نوشیدنی پسر مورد علاقت بهت علاقه مند میشه😕😕

من اينو امتحان كردم جواب داده 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ناخن تو خونه بگیرن غم میاره🙄 قیچی بزنی دعوا میشه😐 دور یکی تاب بخوری عمرش کم میشه😑 کف پات بخاره ...

دورش بگردی عمرش کم میشه😂😂😂😂😂

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌

مزخرفترین خرافات اینه که یکی فکر کنه پسر ارزشمندتر از دختره البته خنده دار نیس یه نوع تراژدی هس باید به حال افکار و عقاید خودمون گریه کنیم بیشتر تا خنده

تو رو سننه قربونت برم که من عقایدم چیه🥰
2738

شنیدم ی پسر متاهل بعد از عقدش پاشو بزاره رو پای پسر مجرد . مجرده. سریع ازدواج میکنه😐

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
یکی عروس میشه میگن دستت رو روی سر دحترای مجرد بکش ی اونام بختشون باز میشه

وای نگو چقد پز میدن اینکارو میکنن

انگار مدال المپیکو کسب کردن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
خخخخ یادبچگی هام افتادم،10_12ساله بودم خونه مادربزرگم بودم قرار بود بریم مهمونی، یهو پسرعمه ی بابابز ...

😢😂😂😂حرفی ندارم

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌
2706