2737
2739
عنوان

😹💫خنده دار ترین خرافاتی که شنیدین چی بود💫😹

| مشاهده متن کامل بحث + 9396 بازدید | 417 پست
هارلی یه گل مهربون بود ک تمااااام تاپیکاش اینجوری بودن...ولی حسودا اذیتش کردن از سایت رفت...ولی حسم ...

عاخی چه حیف شد کاش بودش حتما باهاش دوست میشدم❤💋

باشه عزیزم فدات بشم مرسی😍😘😚😘😘

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌
جن وجود داره اما خداوند اجازه نمیده به انسانها نزدیک بشن مگر اینکه خود انسان بره طرفشون. خدا تو قران ...

من اگ شب قبل خواب ی مطلب در مورد جن بخونم مثل همین تاپیکا ک می زنن خانوما ، تا صبح خواب ندارم بس ک تو خواب اذیتم می کنن 

جنا هم الان بیشعور شدن اونام دگ از دین زده شدن 😆😆😆😆😆

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قدیمیامون میگفتن للو خالی بچه رو نباید تاب بدی بچه شکم درد میگیره .....

موقع عقد کردن میگفتن کسی نباید دستاش بسته  یا مشت باشه همه باید دستاشون باز باشه

یکی ک از همه مضخرف تر بود میگفت وقتی عاقد صیغه رو خوند اونجا ک ک میپرسه وکیلم اگه به جز عروس دختر مجرد دیگه ای هم تو جمع بگه بله اونم به داماد محرم میشه    اخری بیشتر از همه رو مخمه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2740
اخه اسفند بسوزه چطور چشم بد رفع میشه؟ اونم گیاهه دیگه از فضا که نیومده

چشم بد منظور انرژی های منفی است اسفند دود کردن باعث صد عفونی کردن محیط و پاک شدن هوا و بوی خوب در هوا پخش شدنه پس باعث پخش انرژی مثبت میشه و اون انرژی های منفی رو ازبین میبره...من دبیر فیزیک هستم از لحاظ علمی و فیزیکی گفتم امیدوارم متوجه منظورم شده باشید❤  

قدیمیامون میگفتن للو خالی بچه رو نباید تاب بدی بچه شکم درد میگیره ..... موقع عقد کردن میگفتن کسی نب ...

وای اخری رو مخ منم هست😂😂😂🤣🤣🤣🤣🖐🏻🖐🏻😍😍😍

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌