2737
2739
عنوان

😹💫خنده دار ترین خرافاتی که شنیدین چی بود💫😹

| مشاهده متن کامل بحث + 9396 بازدید | 417 پست
وااااای چ حرفایی در اوردن از تو این‌جریاان😂😂 من شنیدم‌گفتن زنش خاب دیده گفته ک از موهام لای قران ...

چقدر دنبال مو گشتیم😂😂😂 خداییش هربارم پیدا شد

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
یکی از دوستای ابجیم عزادار بوده ابروهاش دراومده بعد رفته پیش دعا نویس گفته من ی مشکلی دارم دعا نویسه ...

وااای😂😂 چجوری اعتقاد دارن اخه😐

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخ با زبون بی زبونی رسونده منظورشو😂😂😂😂

اره بنده خدا حرص میخورد میگفت چجوری بهش بفهمونم اینا خرافاته😂😂

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
2738
اسفند و کندر دود کردن تو روایات اومده کی می گه خرافاته؟

اخه اسفند بسوزه چطور چشم بد رفع میشه؟ اونم گیاهه دیگه از فضا که نیومده

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
همین چند وقت پیش اینجا یه خانونی گفت بختک میاد و باهام رابطه برقرار میکنه میره 😶😶😶

اینو من قشنگ حس کردم بنده خدا  دروغ نگفته شاید هم بختک نبوده من یبار اینو حس کردم حالا یا بختک یا جن..

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍

اینکه میگن واسه دور بودن از چشم مردم(چشم زدن)   بالا سر طرف تخم مرغ میشکنن    آخههههههههه چرااااا؟   

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
2706