2733
2739
عنوان

😹💫خنده دار ترین خرافاتی که شنیدین چی بود💫😹

| مشاهده متن کامل بحث + 9396 بازدید | 417 پست

اینکه زن مطلقه یا زنی که تو زندگیش بدبخته نباید چادر عروس رو ببره  

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه واقعیتی من توی زندگیم دارم ک از هزار خرافات بدتره 

مامانم بابام جدا شدن حالا  خانواده مادریم بهم میگن حق نداری خواهر برادرای ناتنیتو ببینی چون بچه های همون پدرن ک نخاستت الان عروسی خواهرمه نمیذارن برم میگن میخاای بری مگه چیکار کردن برات

میگن‌ مرگ حقه خدایا من حقمو میخام😭😭
2731

اینکه خونه یکی واسه لباسم سنجاق قفلی خواستم برگشت گفت من سنجاق قفلی ندارم تو خونه مون واسم اومد نداره 

بعدا فهمیدم از سنجاق قفلی حتی میترسه😂😂😂😂

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
زبونتو گاز بگیری یعنی یکی داره غیبتتو میکنه🤣🤣🤣😒 گوش چپ سوت بکشه بدیتو میگن گوش راست سوت بکشه خو ...

😂😂😂فقط گوش راستمه همچین آدمیم من عزیزم

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌

اینو اینجا شنیدم سرعقد نبات بذاری ی جایت بعد ب خورد اون داماد فلک زده بدی😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738

والله وقتی تازه کرونا اومده بود میگفتن ک دخترقاسم سلیمانی توخواب دیده باباش بهش گفته ب ملت بگو وسط قران موهست اون مو موی حضرت فاطمس اونو دم کنن بخورن

ملتم دنبال  مو میگشتن😂

والله خرافات یادم نمیاد الان

اما همین دیشب یه خانومی تاپیک زده بود میخوام برای زایمانم گوسفند قربونی کنه شوهرم جلوی پام که چشم خانواده شوهرم در بیاد

بعد یکی اون وسط گفت اره بگو حتما برات قربونی کنه که گوشتش رو بذار فریزر تند تند بخور که هم شیرت زیاد بشه هم زخمات خوب بشه

طرز فکر هر دوشون خنده دار بود

بماند که امثال این دوتا تو اون تاپیک کم نبودن

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐