2733
2734
عنوان

😹💫خنده دار ترین خرافاتی که شنیدین چی بود💫😹

| مشاهده متن کامل بحث + 9396 بازدید | 417 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی نفر اینجا گفت مادرشوهرش سنش زیاده واسه پا درد رفته پیش دعا نویس اونم گفته یکی طلسمت کرده! و نشونه های اون فرد همین عروسش بود😐😐😐

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
2728
2740

به گوشه های خونه جیش کنی طلسم میشکنه.😂😂😂😂. خوده اسپند دود کردن خرافاته😂

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

ننه شوهرم میگف شورت شوهرتو بزن به شکمت تا ترک ترک نشه تو بارداری😂😂

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
اینکه سه تا لیوان با یه قوری تو یه ردیف قرار بگیرن مهمون میاد. یه بچه خونه رو جارو کنه مهمون بیاد. ا ...

منم شنیدم میگن ظرفها پشت هم ردیف بشن یعنی مهمون میخواد بیاد. چند باری ظرفهام اینجوری شده منم هی جابجاشون میکنم که بهم بریزن که مهمون نیاد. بعد هرچی جابه جا میکنم بازم پشت هم ردیف میشن 😂😂🧐😂 اما مهمون نمیاد نمیدونم چرا 🤨🤨

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
اخریو شنیدم. ناخن تو خونه مهمون نگیرین پاش میبره دیگه نمیره تو اون خونه 🤔🤔🤔🤔🤔

من شنیدم ناخن بریزه تو دست و پا دعوا میشه😂

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌