2733
2734
عنوان

درس یا ازدواج؟کمکم‌کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم مثه تو خیلی اهل درس و تحصیل بودم قصددازدواج نداشتم ولی یه زمانی رسید واقعا دوست داشتم ازدو ...

چرا میگید کاش زودتر ؟اینکه دیگ خاستگار خوب نداشتید یا چی؟

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم

اسی ببخشید 

ما یه تاپیک زدیم استارترشم مشاورع که هرشب بهم گزارش بدیم و بهم انگیزه بدیم، مشکلاتمون رو حل کنیم و مشاور هم بهمون شبا چندتا تست بده باهم تحلیل کنیم اگه خاستید بیاید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4856308/کنکوریایه-عزیزم?page=2

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2731
البته من رد نکردم من اون موقع لال شدم بابام رد کرد ک الان هی برمیگرده میگه خواستگار نداری و...

الان چند سالته عزیزم ...یه دوران زندگی همیشه فکر میکردم دیگه کسی به خواستگاریم نمیاد😄😄بعد عقد حدود 5 تا خواستگار خوب داشتم😯😯😂😂

فکر نمیکنم پدرم این مدلی اجازه بده حساسه

ببین مگه من میگم دوست باشید که بابات حساسن،اصلا یه چیز مهم فرض رو میذاریم روی این قضیه که بیخیال دانشگاه بشی،به هرحال تو میخوای ببخشید زرت عقد کنی؟نمیخوای حداقل ۴ماه،یا حالا یه سال برید و بیاید که طرفو بشناسی؟میدونی چرا طلاق توی اجتماع ما زیاده؟چون دختر پسرا اول از همه میرن محضر اسم توو شناسنامه ی هم میذارن بعد یادشون میفته برن همو بشناسن،تو از کجا تضمین میدی که این اقا هیچ مشکل اخلاقی نداشته باشه؟اقاجون اصلا این اقا خوب،شما هم خوب،ولی همیشه اینطور نیست که قطعا دوتا ادم خوب تیکه و مکمل هم هستن،مگر با شناخت،اینو بهش فکر کن یه قسمت مهم دیگه هم هست،در جواب یکی از دوستان الان واست مینویسم

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

به قلب خودت نگاه کن و به هدفی که داری 

مثلأ من خودم هدف والایی که ب ای سخت درس خوندن داشتم فقط شوهر کردن بود حسابی درس میخوردم و رشته خیلی عالی هم قبول شدم فقط برای اینکه خواستگاری خوبی برام بیاد وگرنه هیچ علاقه ای به کار کردن ندارم و واقعأ پوستم داشت تو دانشگاه کنده میشد چون رشته خیلی سختی رو انتخاب کرده بودم خداروشکر شوهرم اومد خواستگاری و تمام راحت شدم الان لیسانسم رو تمام کردم و به هدفم رسیدم😅😅😅😅

هر دو ادم خوب کم پیدا میشه ... 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
واقعا😕

بله. و بر عکسش رو هم دیدم آقا دیپلم بوده با ازدواج کردن خانومش باعث پیشرفتش شده و الان یکی از بهترین شغل هایه رسمی رو داره.

نمیشه در مورد سن ازدواج بحث کرد بنظر من سن ازدواج همش به بلوغ فکری طرف بستگی داره و اینکه بسنجه ببینه با کسی که میخاد ازدواج کنه آیا راه پیشرفت وجود داره یا نه!

چون خیلی ها رو دیدم که بخاطر درس کلا بی خیال ازدواج شدن چون دیگه موقعیتش بوجود نیومده 

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
به قلب خودت نگاه کن و به هدفی که داری  مثلأ من خودم هدف والایی که ب ای سخت درس خوندن داشتم فقط ...

عجب هدفی😂😂اینجا بدتر گیج شدم هر کس یه چیز میگ 😪😪

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم
2706