2737
2734

هممون اینو شنیدیم.نمیدونم چرا من اصلا باورم نمیشه.همیشه فکر می کنم همه زندگیشون گل و بلبله فقط منم که مشکل دارم.

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن مشکل مالی دارم فقط

این مشکل مالی اونقدری هست که اذیتتون کنه؟در واقع بشه بهش مشکل گفت؟

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
دخالتا خانواده شوهر. بی پولی یکم. بی درک و احساس بودن همسر

واقعا اینا مشکل به حساب میان؟یعنی اذیت میشین اونم به حدی که بزرگترین دردسر زندگیتون باشه؟

یه مشکل نه یه عالمه مشکل دارم من😂

مثلا چیا؟مشکلی که واقعا مشکل باشه ها

2738
واقعا اینا مشکل به حساب میان؟یعنی اذیت میشین اونم به حدی که بزرگترین دردسر زندگیتون باشه؟

اره خیلی عصبی شدم. اصلا ارامش نذاشتن برام. 

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

ما از زندگی ادما خبر ندادیم و اکثرد فقط خوشی هامون به بقیا می گیم 

تنها بودنم 

دوری از همسرم و خانواده ام 

مشکلات مالی 

و یه عالمه مشکل ریز و درشت 

کلا زندگی همین یه سدی مشکلات دایم یک سری مقطعی و برای همه فرق داره 

تو سن بیست سالگی مادر شدم و به سه ماه نکشید آواره ی بیمارستان شدم ، پنج ماه مداوم پسرم بیمارستان بستری شد...هر روز درد و رنج ، آخرش بچمو که نفس نمی کشید آوردم خونه بدون اینکه دکترا بفهمن مشکلش چیه ؟ هنوزم از درداش زجر می کشم   

حقا که غمت از تو وفا دار تر است   
۱. فوت پدر و مادرم ۲. زندگی با خانواده شوهر مداخله گر ۳. نداشتن توان مالی همسرم برای جدا زندگی کرد ...

منم دقیقا اینا. منتها پدرم در قید حیاتن. مادرم فوت شده

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
۱. فوت پدر و مادرم ۲. زندگی با خانواده شوهر مداخله گر ۳. نداشتن توان مالی همسرم برای جدا زندگی کرد ...

نه عزیزم.کافیه.ولی مشکلات من از شما هم بیشتره هم بدتر.انقدر ازشون گفتم که میخوام دوباره بگم حالم بد میشه

2706