2733
2734
عنوان

«شعر٧»

| مشاهده متن کامل بحث + 18835 بازدید | 3561 پست
😅😅😅😄😄 نگو که اعتصامی جان تهدید کرده؟😅  تاپیک هم با درافشانی های شما باصفا میشه

خودشه 🙄

دیگه باهام حرفم نمیزنه 

فقط رتبه من و تو تاپیک ارتقا داده 

هر جا میخواد فحش بده اول اسم من و میزاره همه میبینن 😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشه 🙄 دیگه باهام حرفم نمیزنه  فقط رتبه من و تو تاپیک ارتقا داده  هر جا میخواد فحش بد ...

اسمت رفته تو لیست بدا😅😅

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
دل بار گران است ببر مال تو باشد بگذار که این سوخته بر مال تو باشد

دردم از یار  است و درمان نیز هم 

دل فدای او شد و جان نیز هم

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2728
حتما یه لاکپشت سخنگو هم داری😜😜😜😅😅😅

نچ خودم دو متر زبون دارم دیگه چیزِ سخنگو رو میخوام چیکار 😯😂

فقط شما شعر بگین من اون وسطا براتون ی چی میارم بخورین ک گلوتون خشک نشه چون دیگه نمیتونم جلو چشمتون تقلب کنم 😝😝

وای یاسمن من دیگه سکوت میکنم‌

امشب اعتصامی بدجور حواسش ب منه 

توام چیزی نگو 

همه ترسیدن رفتن 

من روم زیاد بود موندم اعتصامی و سکته بدم 

دور از جونش البته 😝

مه من هنوز عشقت دل من فکار دارد تویکی بپرس ازین غم که بمن چکار دارد

در نهانخانه قلبم صنمی خوش دارم 

کز سر زلف و‌رخش نعل در آتش دارم

نچ خودم دو متر زبون دارم دیگه چیزِ سخنگو رو میخوام چیکار 😯😂 فقط شما شعر بگین من اون وسطا براتون ی ...

پس اوضاع خطریه🤐😯 سکوت اختیار میکنم😁

سکوت ای مادر فریاد ها😅

2740
اتفاقا خ باجنبه س اعتصامی 🤗 تورم چون خ دوست داره اسمتو میزاره اول 🙄

اعتصامی جان عزیز دله😍 همیشه منو شرمنده مهربونیش میکنه🌹❤ خلاصه دل از همه بُرده 😍😄

یکی از قشنگ ترین شعر های سهراب👌👌😃

^ من اَهلِ دل وُ

چایِ هِل وُ لَعلِ نگارم 

سهراب_سپهری# 💎

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
اره خبر مرگم  همه جا اسمم بد در رفته 🤕

دور از جونت😄🌹

اعتصامی جان عزیز دله😍 همیشه منو شرمنده مهربونیش میکنه🌹❤ خلاصه دل از همه بُرده 😍😄

واقعا 

همیشع بهش میگم اینو 

واقعا تو مهربونی تکه ❤

I would love to be kind to me, i saw with all kindness