2737
2734
عنوان

من یه خواهر شوهرم...

731 بازدید | 39 پست

مجردم و همین دو روز پیش تو رستوران براشون میز رزرو کردم و سورپرایزشون کردم حتی جوری رفتار کردم خانم برادرم میاد از مانتوهام یکی رو انتخاب میکنه میپوشه میره مهمونی و خیلی چیزی دیگه که بیخیال!

اونوقت امشب رفتم خونه داداشم دیدم داره میوه تو ظرف می‌چینه دریغ از یه تعارف... والا دلم شکست. بخاطر دو تا دونه میوه فصل نیست الحمدلله یخچال خونه بابام پره ولی دید دارم به میوه‌ها نگاه میکنم، دختر پرویی هم نیستم که حتی تو خونه برادرم راحت در یخچال رو باز کنم.  حرفم اینه هرچقدرم خوب باشی باز تهش اینجوری...

کاش خدا بهم یه خواهر میداد...

إنني لا أخبر أحدًا بك ، لكنكَ تفيض من عينايْ 🪐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید برا کرونا.. ☺

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2738

محبتی که بعدش واست توقع ایجاد میکنه نکن 

خلاص 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

منم خواهرشوهرم عزیزم و رفتارم خیلی خوبه ولی در عین حال حد و مرز نگه میدارم همیشه

خواهرشوهر خودمم بچه اس اوایل خیلی از دستش شاکی بودم اما بالاخره مهربونیم جواب داد و الان خیلی عوض شده خوب شده 

کلا در هر جایگاهی ک هستیم باید حد و مرزمون مشخص باشه ک احتراممون حفظ شه

2706