2737
2734
عنوان

به عنوان یک دختر 21 ساله باید چجوری رفتار کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 33 پست

من بک عدد19ساله هستم😁بنی دقیقا۱۹سالو۶ماه فکرمیکنم دیرشده واسم😢اخه فامیلامون لااقنک زیبانبودن یا با رلشون ازدواج کردن یاخاستکار من خاستگاردارم ولب هرکسی ب دلم نمیشینه واینک بابام نمیزاده تااجیمـ نره

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟
من بک عدد19ساله هستم😁بنی دقیقا۱۹سالو۶ماه فکرمیکنم دیرشده واسم😢اخه فامیلامون لااقنک زیبانبودن یا با ...

حالا شما خواهر بزرگ داری بیشتر اون به چشم میاد ولی از حالا سعی کن رو خودت کار کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا شما خواهر بزرگ داری بیشتر اون به چشم میاد ولی از حالا سعی کن رو خودت کار کنی

اره ان شاالله همه جوونا خوشبخت شن❤

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟

عزیزم شما حالا حالاها وقت داری برای ازدواج سنتون برای ازدواج خیلی زوده میتونی ب کارهای موردعلاقت برسی هنری ورزشی آشپزی هرچی ولی اگر هدفتون ازدواج هست و دنبال فرد موردعلاقت میگردی باید روابط اجتماعیتو خیلی زیاد کنی هرچقدر بیشتر توی اجتماع باشی سرزبون دارتر میشی خاستگار خوبم بیشتر سراغت میاد

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
2728