2703
2553

ببخشید اگه زیاد نوشتم 

خانم ها من 21 سالمه تا حالا هیچ خواستگاری به صورت رسمی نداشتم. همیشه خانواده م میگفتن ازدواج تو این سن و سال خیلی زوده واسه همین من هیچ وقت تو فاز ازدواج و این چیزها نبودم و همیشه تو فکر درس و دانشگاه بودم. ولی اطرافم میبینم دخترهای کوچیک تر از من یا هم سن من که از نظر سطح تحصیلات و خانواده گی و قیافه پایین تر هستن ازدواج های موفقی دارن و حتی برای بدست آوردن ی پسر خوب خیلی هم تلاش میکنن یعنی ازدواج هایی اطرافم دیدم که شاخ درآوردم اونم تو سن پایین. مامانم همیشه بهم میگه تو خیلی بچه ای رفتارهات خیلی بچه گونه ست و هنوز به بلوغ لازم برای ازدواج نرسیدی البته من از نظر ارتباطات اجتماعی زیاد قوی نیستم. اهل دوستی و رفت و آمد با آدم های درست حسابی نیستم و کلا از اون دخترهایی هستم که خیلی شناخته شده نیستم.تو جمع ها و مهمونی ها خیلی کم حرفم در حد سلام خداحافظ و اگر سوالی ازم بپرسن جواب میدم. اگر مهمونی داشته باشیم من اهل پذیرایی کردن و اینا نیستم و اصلا از پس اینجور کارها برنمیام. مثلا دختر خالم چهارسال کوچیک تر از من هست ولی تو هر مهمونی میره پذیرایی میکنه به میزبان کمک میکنه ولی من ی گوشه میشینم نه حرفی نه کاری. یا مثلا همین دخترخالم با همه همسایه هاشون دوست و رفیق شده ولی من اصلا همسایه هامون نمیبینم یا در حد ی سلام فقط همین. رفتارهام خوب نیست درسته؟؟؟ خیلی خجالتی ام. میگم شاید واسه همینه که تا حالا هیچ خواستگاری نداشتم چون رفتارهای بزرگونه هیچ وقت نداشتم. البته خانواده م هم من رو خیلی بچه و نازنازی بار آوردن انقدر که دیگه روم نمیشه مثل دخترهای بزرگ رفتار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هي خداروشكر مجردي

دختر من ٢١سالگي از كرد الان دامادم خيانتكار از اب دراومد

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
2714

وااای انگار من تاپیک زدم

من توام یا تو منی؟😳😳😳😳اااا

دقیقا مثله توام نقطه به نقطه ویژگیای منو گفتی

تبرییییییییییییییک🤭😂😂

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

خوب خودت اشكالاتت رو ميدوني 

همونارو برطرف كن

چرا پذيرايي نميكني برا مهمونتون؟!

از فردا بيفت تو خط درست كردن كيك و دسر و ژله و غذاها رو شمارو درست كن، برا كسي كه قصد ازدواج داره ايناها واجبه

وقتي كسي مياد خونتون يا جايي ميري سرتو تو گوشي نكن اصلا، شده شنونده باشي اما تو جمع باش و كم كم شروع ب صحبت بكن 

مراسم هايي ك مامانت ميره تو هم همراهش برو تا ديده بشي

منم همینجور که تو میگی هستم تازه 20سالم شده ولی فکر نمیکنم اون اخلاقا بچگی باشه بعدشم بخت هر ادمی رو خدا تو زمان مشخص خودش باز میکنه مطمعن باش نه از کسی عقبی نه جلو، تو توی زمان خودت زندگی میکنه بعدشم امروزه اکثرا ازدواج ها رفاقتی شده که طرف سه چهار سال باهات دوسته بعد ازدواج میکنین کاریکه من خودم الن انجام دادم تا به امروز هم 3تا خواستگار داشتم البته من خواهر بزرگتر دارم شاید برا اونه کم بوده شایدم نه 

2706