2733
2739
عنوان

به عنوان یک دختر 21 ساله باید چجوری رفتار کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 33 پست
تبریک نداره به خدا باید ی فکری بکنیم

محض شوخی نوشتم

منم ۲۱ سالمه خواستگار میاد خانواده نمیزارن من اصلا خبردار شم که بچه ام و فلان جدیدا دیگ کسی نمیاد هیچ کمکی پذیرایی از کسی نمیکنم کم حرف مغرور و خجالتیم بعد منم روابط اجتماعیم بشدت ضعیفه حتی نمیتونم ب چشم کسی خیره شم و همش عصبی نشون میده چهرم حق دارن مردم ازم خوششون نیاد کامل درک میکنمشون

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید شما درون گرایی ودخترخالت برونگرا کارایی که دختر خالت میکنه بی تاثیر نیست ولی تضمینی هم نیست اگه بری دانشگاه که هرچی باوقارتر بشی احتمال خواستگار پروپاقرص هست ولی اگه شیطونی کنی فقط احتمالا روت بیشتر کراش خواهند زد خواستگار زیاد داشتن مهم نیست مهم اینه یه نفرم باشه مناسب ازنظر اخلاقی و به دل نشستن امکانات مادی اولیه کافیه بعدش خدا بزرگه امتیازاتت رو ببر بالا مثلا اعتماد به نفس همراه خوشرویی  ادامه تحصیل یادگیری انواع هنرها مثلا ساده وشیک درخور عرف جامعه بگرد اینا میتونه جلب توجه کنه اگه مثلا اضافه وزن یا لاغری مفرط داری باورزش تغذیه مناسب متعادل شو ازنظر مالی هم اگه خودتونو به سطح بالاتری ببرین میتونه اثر مثبت داشته باشه ولی اینم بگم قبل از همه ی اینها یه همسر خوبو ازخدا بخواه  وگرنه با همه چیزای دیگه شاید اتفاق خاصی هم نیفته توکلت به خدا باشه

2731

منم خواستگار نداشتم  هیچ پسری ازمن خوشش نمیومو

چله طه گرفتم  همسرم اومد خواستگاریم  سر ۲ماه کف کردم 

وهمیشه دعه میکردم یکی پیدا شه عاشقم بشه همچین همسرم عاشقم شد شب خواستگاری 

بهت توصیه میکنم امتحان کن واقعا جواب میده فقط باوضو ومتوصل شو به خدا 

روزی یه دونه سوره طه بخون  عالیه

همسر خوبی گیرت میاد

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
2738

اینو با تجربه بسیار بهت میگم، اول اینکه به ظاهر خودت برس، نه به این منظور که خیلی آرایش کنی یا بیش از حد، متعادل و شیک، تو لباس پوشیدن خیلی دقت کن، مناسب سن و شیک و به روز، سعی کن تو شاخه های مورد علاقت حسابی مطلع باشی و آپدیت، لبخند همیشگی داشته باش، آدما همیشه جذب افراد باهوش زیبا و خوش برخورد میشن. چه خانم چه آقا

دنیام=شوهرم+دخترم  
منم خواستگار نداشتم  هیچ پسری ازمن خوشش نمیومو چله طه گرفتم  همسرم اومد خواستگاریم &nbs ...

من تو نی نی سایت زیاد شنیدم چله سوره طه میگیرن برای خواستگار ولی من خواستگاری میخوام که با معیار هام جور در بیاد البته نه اینکه رویایی فکر کنم فقط چندتا معیار خیلی برام مهمه

اینو با تجربه بسیار بهت میگم، اول اینکه به ظاهر خودت برس، نه به این منظور که خیلی آرایش کنی یا بیش ا ...

ظاهرم خوبه همیشه بهترین تیپ و من داشتم در عین سادگی  ولی به این نتیجه رسیدم که اجتماعی بودن و زبر و زرنگ بودن و زبون دار بودن خیلی مهم تره همینطور که دخترهای اطرافم که خیلی به ظاهرشون نمیرسیدن واقعا ولی ازدواج های خیلی عالی داشتن صرف اینکه خیلی خوب حرف میزدن و وِروِره ای بودن واسه خودشون عین ی زن 40 ساله

ظاهرم خوبه همیشه بهترین تیپ و من داشتم در عین سادگی  ولی به این نتیجه رسیدم که اجتماعی بودن و ز ...

اجتماعی بودن عالیه، ولی اینکه خوب حرف بزنی، شوخی به موقع و به اندازه، شاد بودن و پر انرژی بودن، خودت رو سرکوب نکن و بذار همزمان کودک درونت هم فعال بمونه، وقتی تو جمع های مختلف حرفی برای گفتن داشته باشی خود به خود به چشم میای

دنیام=شوهرم+دخترم  

لایککک کنید لطفا

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

همسن منی منم سه ماهه عقد کردم خیلی ساده لباس میپوشم ولی بینهایت خوشروام بیشتروقتا لبخند روصورتمه و شادو شنگولم واسه کارم ک زرنگو کاریم بااینکه تک دخمل بودم 

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
همسن منی منم سه ماهه عقد کردم خیلی ساده لباس میپوشم ولی بینهایت خوشروام بیشتروقتا لبخند روصورتمه و ش ...

خواستگار خییلی داشتم ک ۷۰ درصدشون فامیل بود اخرشم گیر پسرعموم افتادم😂😂😂

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2706