2733
2734
عنوان

عفونت زنانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 60 پست
ن همسرم دکتر نرفت.. من رفتم دکتر زنان ..  ب من ک دارو داد خودش واسه شوهرمم نوشت گف بهش بده بخور ...

عه آهان پس ممکنه به همسر منم بده آخه منم هی خوب میشم دوباره عفونت برمیگرده

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط سرکه شنیده بودم. اما دکتر بهم گفت اگه سرکه سیب باشه بهتره..  فکر می کنم هر سرکه ای بشه، ...

من دختر بودم هر وقت خارش میگرفتم میشستم توی تشت سرکه و آب درست میشد😅

2731
خارش ترشح آبکی زیاد بعدم که خشک میشد مثل پنیر دلمه شده کرم رنگ بوی پیازم میداد البته حالتو ...

ممنون عزیزم.من فقط خارش شدید دارم.میخواستم ببینم عفونت داشتین علائمش چی هست دقیقا.ممنون

خارش ترشح آبکی زیاد بعدم که خشک میشد مثل پنیر دلمه شده کرم رنگ بوی پیازم میداد البته حالتو ...

بشین تو نشاسته و اب منم هفته پیش وضع ام همین بود الان خوب خوب شدم از عطاری بگیر بگو برای عفونت میخوام

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2740

عزیزم سعی کن لباس زیرنپوشی شلوارتنگ نپوشی اگرم خواستی لباس زیربپوشی روزی دوبارعوض کنی باصابون بدون عطربشوریش جلوی افتاب خشک بشه قبله پوشیدنم اتوکنی اصلا نبایدصابون عطرداربه اون قسمتت بخوره شنیدم ک عسلم خوبه ولی دقیق نمیدونم

وای روم نمیشه😵🙊

رو شدن نمیخواد بگو نشاسته گل می‌خوام 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩