2737
2739
عنوان

عفونت زنانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 60 پست

من عفونت واژن داشتم.. خیلی دکتر رفتم.. یه مدت خوب میشدم دوباره برمیگشت.. 

سرکه سیب اصل پیدا کردم .. ۶ هفت  کیلو خریدم.. تا یک ماه هر وقت دستشویی میرفتم با اون سرکه و جوش شیرینی که توش ریخته بودم خودمو میشستم.. واقعا بعد از یک ماه ۸۰ درصد عفونتم برطرف شده و فعلا هم برنگشته.. بنظرم اگه هفته ای یکی دوبار تو سرکه می نشستم بیشتر تاثیر داشت.. 

فقط سرکه کارخونه نگیرید که شیمیاییه و بدتر میکنه.. حتما سرکه دست ساز اصل بخرید.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عفونت واژن داشتم.. خیلی دکتر رفتم.. یه مدت خوب میشدم دوباره برمیگشت..  سرکه سیب اصل پیدا کر ...

اتفاقا تو فکرش بودم ولی نمیدون واسه باکتری هم تاثیر داره یا نه سرکه سیب فقط یا سرکه انگورم فایده داره؟

2731
من معمولا اصلا تو خونه لباس زیر نمی پوشم اما تو خونه پرنده دارم خیلی هم خودمو میشورم باز عفونت گرفتم ...

منم دیگه نمیپوشم ..شلوار که بدون لباس زیر بدم میاد بپوشم..بیشتر سعی میکنم دامن بپوشم...یا پیرهن.. خدای نکرده همسرت نداشته باشه؟؟ دکتر هم ب من داد شیاف.. و هم برای شوهرمم قرص خوراکی تجویز کرد.ک اگه اونم داره برطرف بشه. ب همسرشما هم داد؟؟ 

من اصلا تا حالا همبر نسارا استفاده نکردم نمی دونم چجوری استفاده می کنن

عزیزم از عطاری بگیر بعد با کبریت روشن کن تو حمام بدون لباس زیر و اینا مثل توالت فرنگی بشین اونو زیر پات بذار دودش باید بدنت بخوره ممکنه چند روز سوزش بگیری و ترشحاتت زیاد بشه ولی نترس اونا عفونته که میریزه بیرون بعد راحت میشی

2738
وای ارههه البته فک نکنم به شدت مال من باشه من همینجوری ترشحم انقدر زیاده یهو میریزه انگار پریودم😢

نه برا من اینقدر نیست ولی الان حدود ده روزه از ترس درد و خارش نزدیکی نداشتیم

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢
اتفاقا تو فکرش بودم ولی نمیدون واسه باکتری هم تاثیر داره یا نه سرکه سیب فقط یا سرکه انگورم فایده دار ...

من فقط سرکه شنیده بودم. اما دکتر بهم گفت اگه سرکه سیب باشه بهتره.. 

فکر می کنم هر سرکه ای بشه، بجز سرکه سفید که بدتر می کنه.. ولی بازم میگم حتما دست ساز باشه. به هیچ عنوان سرکه کارخونه ای نگیر .. 

منم دیگه نمیپوشم ..شلوار که بدون لباس زیر بدم میاد بپوشم..بیشتر سعی میکنم دامن بپوشم...یا پیرهن.. خد ...

اره به شوهرمم قرص مترونیدازول داد یه هفته خورد دیگه بعد اونم نزدیکی نداشتیم بخاطر عفونت من😫