2733
2734
عنوان

خانمای متاهل توروخدا بیاید خیلی ب کمکتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1500 بازدید | 69 پست
بهش بگو گل و شیرینی بگیره بیاد بالا دنبالت و باهم برگردین بگو خانوادتم دلخورن و ازدلشون دربیاره

توروخدا تاپیک ام و بخونید گفتم کیا با خانواده شوهر قطع رابطه کردن

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم می خواستی مستقل زندگی کنی که مهیا کرده خدایی نکرده که درگیری فیزیکی یا فحش که نداشتین که خانوا ...

میشه تاپیکمو بخونی؟ شاید منم مقصر بوده باشم

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم
وای منم وضعم اینه من ب شوهرم گفتم خونه پدرت نمیام اونم گفت منم خونه پدر تونمیام

عزیزم برو باشوهرت،،،نزاردلسرد بشه حالا که خونه گرفته،،،ازپدر ومادرتم معذرت خاهی کن بگو بزارید برم سرخونه زندگیم،،،زندگی همینه،،،پدرومادر درهمه حال فرزندشونو میخان ،شوهرگرامی روبچسب که زنان فلان زیادن خدانکرده نیان زندگیتوصاحب شن

2731
خب منم همینو میگم

تو خودت شوهرتو بیشتر میشناسی.ببین اخلاقش چطوره.اگه میتونی با عشوه راضیش کنی ببرش و از طرفی هم به مامانت اینا بگو شوهرم پشیمونه.لطفا برای حفظ زندگی منم دلسردش نکنین.

یه جوری از جانب دوطرف حرف بزن که به دیدن هم مشتاق بشن.این دروغه و مصلحتیه

به نظرم درست ميگن وقتى خانواده ها بيان وسط همين ميشه،

شما هرچقد بهم فش بديد و دعوا كنيد دو روز بعد يادتون ميره ولى پدرمادر اصلا يادشون نميره و ميشه تف سر بالا 

به نظرم هيچوقت بهشون نگو علاوه بر شوهرت خودتم خراب ميشى ميگن چرا پشت مارو نگرفتى😔😔😔

اگه از عشق بشه قصه نوشته من از تو مينويسم🦋❤️

منم شوهرم رو انتخاب کردم برگشتم مامانم یک ماه باهام قهر بود بعد خودش زنگ زد

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2738

باهاش حرف بزنن دیگه نه اینکه حرف بارش کنن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خب من خونه مستقل از خانوادش میخواستم ک اونم گرفته الان بگم میگه تو اینو میخواستی من انجام دادم 

افریم قهر کار خودشو کرده جدا شدی راحت شدی.تویه ساختمون بودین؟الان خوشحالی😃😃😃

کسایی ک تو موقعیت من بودن چکار کردن؟

امضات منویاده یه حیوون ب تموممممم‌معنا انداخت

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
خب من خونه مستقل از خانوادش میخواستم ک اونم گرفته الان بگم میگه تو اینو میخواستی من انجام دادم 

ببین چی دارم بهت میگم اصلا اصلا با شوهرت در مورد خانوادت بحث نکن تو دعواهای اینجوری فقط خودتی ک اسیب میبینی خانوادت بعد از ی مدت فراموش میکنن ولی برو پیش شوهرت بهش بگو از لینکه ب خانوادم بی احترامی کردی خیلی ناراحتم من جلوی خانوادم پشت تو رو گرفتم تو هم هوای منو داشته باش ک من دلگرمیم فقط تویی

من هنوزم پیش تو گیره دلم...من هنوزم واسه تو میره دلم ...سیرم از عالم و ادم وقتی ..نیستی میگیره دلم... من همونم ک بهش بد کردی.... بری صد بار باز میخوام بر گردی...خوب نبودحالم همینجوریشم...ک تو بدتر کردی
کسایی ک تو موقعیت من بودن چکار کردن؟

من شرایطتو داشتم ولی پدرو مادرم تصمیمو ب خودم واگذار میکردن..بنظرم بازبون رامشون کن..بگو من ک قرارنیس طلاق بگیرم..اومدم تنبیه بشه...نمیخوام باهاتون روبرو بشه ک حجب و حیایی نریزه و روش تو روتون باز بشه...شماهم دلسوز من هستین و تا اخر تکیه گاهم هستین

2706