2733
2734

سلام من بعد یک ماه قهر شوهرم امروز زنگ زد ک خونه گرفتم و فردا میام دنبالتون.منم گفتم باشه.حالا پدر و مادرم از غروب کلی حرف بارم کردن ک باید بیاد تو و ما بهش حرف بزنیم ک ب ما بی احترامی کردی و فلان.منم مطمئنم ک اون نمیاد تو.حالا مادرم میگه این بار ک برگشتی پیش شوهرت دیگه حق نداری برگردی و بگی با شوهرم مشکل پیدا کردیم.چون نمیگی بیا تو تا پدر و مادرم حرفت بزنن.خب معلومه ک نمیاد تو. توروخدا بگین من چکار کنم؟

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

کسایی ک تو موقعیت من بودن چکار کردن؟

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

حق با پدر ومادرته

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق  با پدر  مادرته  باید  بیاد دست  بوسی  اینطوری  بری   دفعه  بعدی   خورد  شده  بر میگردی  خونه  مادرت  

😄جوابشودندون شکن بده یجور که تا مدتها جای تیزی زبونت رو اعصابش بمونه❤فلفلشونم
نامزدی یا قهر کرده ای

قهر کردم ی پسرم دارم

2738

وقتی قهر رو به خانواده ها میکشونید این چیزا رو هم داره

اگه میتونی وسطو بگیر اگه نه باید غر زدن یه طرف رو به جون بخری

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

خانواده ات درست میگن

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

یعنی چی بیا تو تا حرفت  بزنم؟بگو شما باید بزرگی کنین مشکل ما حل بشه نه اینکه بدترش کنین

2706