2733
2739
عنوان

نظرتون درباره ازدواج با این شخص؟

907 بازدید | 110 پست

نخست بگم که میدونم این سایت زنونست.اومدم همین تاپیک رو بزنم و برم.چون بهترین جاست.من کار دارم درآمدم خوبه.خونه دارم ماشین دارم.ولی یه تعصباتی دارم که خیلی خیلی خیلی برام مهمه.از اسم مستعارم میفهمین من طرفدار حزب نازی هستم که دلایل به شدت شخصی داره.خواهش میکنم نپرسین.پارسال چندتا تاپیک زدم از بس پرسیدن چرا طرفدار هیتلری هیچ نتیجه ای نگرفتم.من هرجا میرم یه نشانه ای از حزب نازی و سومکا(نازی های ایران)حس میهن دوستی در من میبینین.از سر جلسه کنکور گرفته تا موقع خواب.دیگه بگم که روی دیوار عکس های حزب سومکا و نازی و خلاصه همه جا هست.فقط اینو بگم که من هیچ وقت توی یه گفتگو این بحث رو شروع نمیکنم.ولی اگه شروع بشه  جواب میدم.یک بار هم بخاطر همین مسایل سر از بازداشگاه در آوردم که چیز خاصی نبود  .نظرتون

بزرگ ‌میشی یادت میره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نطرم  اینه  با  مرد  سن  بالا ازدواج  کن  مردای  سن پایین &n ...

خودش مرده

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

افتضاح 

نه فقط به خاطر نوع تعصبت....بلکه هر تعصب این چنین بیمار گونه و افراطی غلطه و ازدواج با آدمی که این قدر درگیر چیزی غیر از خودشه که هویت خودشو با اون تعریف میکنه اشتباهه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2706