2737
2734
عنوان

نظرتون درباره ازدواج با این شخص؟

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 110 پست

هیتلر 

آغازکننده جنگ جهانی دوم با ۸۰میلیون کشته

که درکشتن ۲۰میلیون نفردرشوروی وشمال آفریقا تاثیر مستقیم داشت

هشت میلیون نفررودرکوره های انسان سوزی به مرگ کشوند

ودرآخرخودکشی کرد

یه همچین شخصی چه جذابیتی داره آخه؟

هیچی 😐😂 صلاحیت ازدواج نداره

چون که نمیتونه شریک قابل اتکایی باشه😐 آدم هر تفکر و حزبیو دوس داشته باشه که اینقد توش افراط نمیکنه

البته ممکنه ناشی از نرسیدن زمان بلوغ فکری باشه یا سنتون کم باشه که با گذر زمان بهتر میشه

تنها و دل گرفته و بیزار و بی امید! از حال من مپرس که بسیار خسته ام!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

تاحالا شده باخودتون بگید خب ک چ؟؟اخرش چی طرفدارش هستید ک هستید بشین زندگیتو کن بابا 

تنها چیزی که میدانم این است:تن من مملو از زخم است و هنوز روی پاهای خودم ایستاده ام!!🤟
2740

خودتو درمان کن. هیتلر اگه زنده بود الان خودش خودشو قبول نداشت. توی عهد عتیق زندگی میکنی؟ افکار و عقاید گذشته مال گذشته س. مگه هنوز توی خونه تون تلوزیون سیاه سفید دارید؟ یا حاضری با شتر تردد کنی به جای ماشین توی خیابون؟ 

بالغ نشده این شخص .بهتره ازدواج نکنه 

چون میگه عقایدم شخصیه ولی بعدش عقایدش را جار میزنه :/

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

خب پس با همین حزبم ازدواج کن 

گویا این حزب نازی جون شده همسر و همدم شما 

خوشبخت بشید

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
یه حزبیه که خیلی نازه 

وای دهنت گل وبلبل🌹🌹🌹

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
2706