2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب یعنی ۲۹۰ تومان دیگه !منظور ۲۹۰ (هزار)تومان نیستا 😂! ببین مثلا روزی میانگین ده هزارتومن درمیاری ...

😄گفتم انقد الکیم نیست

ولی در کل چیزه خوبیه

چیکار کنم امتیاز بیشتری بگیرم

خداروشکر 
2728
عزیزم ببین الان اکانتتو که ساختی میری توبرنامه که از ۳صفحه تشکیل شده خانه، درامد ،پروفایل تو قسمت در ...

الان من 470 امتیاز آوردم ولی دیگه هر چی نگاه میکنم ویدیوها رو لایک می کنم به امتیازهای من اضافه نمیشه میشه لطف کنی توضیح بدی 

😍خدایا مرسی😍
الان من 470 امتیاز آوردم ولی دیگه هر چی نگاه میکنم ویدیوها رو لایک می کنم به امتیازهای من اضافه نمیش ...

عزیزم تو قسمت درامد نوشته که چه کارایی باید انجام بدی و اگه دقت کنی کنارشون مثلا کنار لایک کردن یه عدد هست که نوشته۸/۰یعنی شما باید درروز ۸ تالایک کنی اون صفرم نشان دهنده ی تعدا لایکیه که شما کردید یعنی حد مجاز داره هرکاری الان شما کارایی که باید بکنی اینه ۲۰ تا تبلیغ ببینی ۶ تاکلیپ داخل برنامه و ۵ تا کلیپ داخل سایت ببینی ۵ تا کامنت (حتما انگلیسی)بزاری که میتونی از روی کامنتای بقیه کپی کنی ۸ تا لایک کنی و پیج اینستا و کانال تلگرامشونم اگه فالو کنی امتیاز میگیری همین 

عزیزم ببین دانلود نکن فقط ببین بعد برای اینکه راحترباشی یه کلیپو که باز کردی بزن چلو تا تمام بشه نمی ...

عزیزم میشه لطف کنی ادرس کانالی که جواب تمرینا توش هستو بزاری

خیلی لطف میکنی😘

عزیزم تو قسمت درامد نوشته که چه کارایی باید انجام بدی و اگه دقت کنی کنارشون مثلا کنار لایک کردن یه ع ...

خب اینجوری اگه همه ی کارایی ک میگه و انجام بدیم نهایت یه امتیاز مشخصی هر روز میگیریم

چجوری امتیاز مون و بالاتر ببریم 

خداروشکر 
2738
عزیزم تو قسمت درامد نوشته که چه کارایی باید انجام بدی و اگه دقت کنی کنارشون مثلا کنار لایک کردن یه ع ...

بعد چجوری باید شماره شبا بدیم 

مرسی از توضیحاتت عزیزم 

😍خدایا مرسی😍

من عضو تلگرام هم شدم ولی امتیاز زیاد نشد کلا هر چی لایک هم می کنم از دیشب دیگه زیاد نمیشه 

ببخش زیاد سوال می پرسم عزیزم 

😍خدایا مرسی😍
تکنسین اتاق عملم

عزیزم یه سوال بپرسم ازت گوش کن بچه داداشم از زردی زیاد کبدش خراب شده پنج ماهشه سیروز کبدی بعد صفرا رو عمل کردن راهی به کبد الان رفته کما بودن که زنده بمونن؟؟ البته به هوش اومد بعد عمل باز اون سوراخ باز کرده بودن عفونت میومد بیرون رفت کان ای سی یو

من عضو تلگرام هم شدم ولی امتیاز زیاد نشد کلا هر چی لایک هم می کنم از دیشب دیگه زیاد نمیشه  ببخ ...

عزیزم از اون پایین صفحه درامد نوشته عصویت کانال تلگرام اونجا باید ایدی تلگرامتو وارد کنی حدودا ۲۴ ساعت طول میکشه تا ایدیت تایید بشه و امتیاز بگیری برای لایک کردنم که کامل تو پست قبلی توضیح دادم🙄 اصلا پست هامو میخونی فداتشم 😅؟

2706