2733
2734
عنوان

دوس دارم بچم باهوش و خلاق باشه

160 بازدید | 11 پست

سلام خانوما. دخترم 2 ماهشه دنبال یه اپ رایگان میگردم که هرماه یه سری بازی ها یا تمرین ها بهم یاد بده واسه رشد و پرورش ذهن دخترم انجام بدم. چیزی هست معرفی کنید؟ من چیز خاصی از رشد و تربیت بچه نمیدونم. دوس دارم باهوش و خلاق باشه ولی نمیدونم چه کارایی باید بکنم.اگه خودتونم تجربه ای دارید ممنون میشم بگید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من روزی دو ساعت بازی میکنم   و  خیلی هم  باهم حرف میزنیم  در مورد همه چیز  ازم سوال میپرسید  الان  ۷ سالشه  ولی  تنها جیزی ک  خیلی تاثیر شو دیدم  کتاب خوندنه   از همون  ۶ ماهگی اینا براش میخوندم  همه  مسخره م میکردن   ولی خداروشکر الان نتیجه ش رو میبینم 

2740

باید بزاری بزرگتر بشه ببینی به چی علاقه داره دختر من به باشگاه اصلا علاقه نداره ولی عاشق یاد گرفتنه امروز داشتم بهش نوشتن اعدادو یاد میدادم بیشتر از ده بار ازم تشکر کرد که دارم بهش چیزی یاد میدم

عزیزمممم😍😍😍😍 تشویقش کن زیاددد

خیلی علاقه داره همش کتاباشو میاره التماس میکنه براش بخونم بعضی وقتا واقعا خسته میشم میگم کاش اینم علاقه به کارتون و اسباب بازی داشت بهش بگم جایزه برات خوراکی بخرم یا کتاب میگه کتاب