2733
2739
عنوان

به نظرتون خدا منو میبخشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 87 پست
عزیزم حُر توی واقعه کربلا جلوی انام حسین و خاندانشو بست و اگر حلوشونو نمیگرفت واقعه کربلا اتفاق نمی ...

ی لحظه این حس بهم دست داد بس که من بنده بدی ام

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرت از کجا بغهمم بخشیده😭😭😭😭

اگه ازته دل ازش بخوای روحت خوشحال میشه.من که ازروزی توبه کردم خیلی روحم آرامش داره حس نزدیکی میکنم به خدا

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
فک میکنی ماها خیلی باهات فرق داریم ؟ بیشترمون همینجوری هستیم گناه میکنیم ولی دلمونو گرو نمیذاریم خدا ...

😞جز خدا اخه مگه کی اینقد مهربونه 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2742
عزیزم...چرا گناهی رو ک خودت و خدای خودت میدونی جار میزنی؟؟؟نمیدونی ک اینکار از خود گناهت بدتره؟از خد ...

نه نمیدونستم😔😖بس که احمقم

بنظرت از کجا بغهمم بخشیده😭😭😭😭

همینکه پشیمونی یعنی باب رحمت بروت باز شده عزیزم

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

چرا نبخشه عزیزم

خدا ارحم الرحمینه

هروقت که برگردی آغوشش به روت باز خواهد بود🥰

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
اگه ازته دل ازش بخوای روحت خوشحال میشه.من که ازروزی توبه کردم خیلی روحم آرامش داره حس نزدیکی میکنم ب ...

امضات کپی شد بهم ارامش میده😞🥀

2740
همینکه پشیمونی یعنی باب رحمت بروت باز شده عزیزم

خداکنه😭😔🥀

عزیزم شما مادری از الان باید روی تربیت بجت کار کنی هیچ خیری بهتر از عاقبا بخیری بچت تیست و از قدمه ...

حجابم خوبه رفتارام کلا خارج از ترس خدا نیس.فقط نماز تنبلیم میشه نمیدونم کی و از کجا شروع کنم

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
چرا نبخشه عزیزم خدا ارحم الرحمینه هروقت که برگردی آغوشش به روت باز خواهد بود🥰

😔🥀همونه ذکر میگم

من رو هم 😔

من حتی اینجا هم میخوام پیام بزارم گاهی میگم پیامم چرته،حذغش میکنم،حساس شدم خداروشکر رو رفتارو گفتارو عملکردم

ینجورتصورمیکنم که خودم رفتم وبرگشتم وفرصتم کمه

نبایدوقت تلف کرد

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
حجابم خوبه رفتارام کلا خارج از ترس خدا نیس.فقط نماز تنبلیم میشه نمیدونم کی و از کجا شروع کنم

از همین امشب شرو کن عزیزم

نماز مغرب و عشا برو تو آغوش خالقت و ببین چقدررر آرامشبخشه ک ازین دنیای پر هیاهو کمی دوووررر شی👌👌👌

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
من حتی اینجا هم میخوام پیام بزارم گاهی میگم پیامم چرته،حذغش میکنم،حساس شدم خداروشکر رو رفتارو گفتارو ...

عااالیه👌

چقد خوبه ک خدا مارو بخره،اونوقته ک قیمتی میشیم

فرصت هست قضاشو به جابیاره نمازخیلی مهمه،تاجایی که میشه بایدجبران کنیم بقیشم خدابزرگه

درسته باید جبران کرد اما اینکه بشینی خود خوری کنی و انقدر خدا رو درنظرت ترسناک کنی خوب نیست.خدا بخشنده تر از این حرفاس❤

2706