2733
2739
عنوان

به نظرتون خدا منو میبخشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 87 پست

من نماز میخونم

روزه هم نمیگیرم

قرآنم اصلا

چون همه ی این راه هارو تو نوجوانیم رفتم.

اما ذرهای احساس گناه نمیکنم چون شغلم طوریه که به صدها بچه ی معلول و ناتوان میتونم کمک کنم و از نظرم عبادتی بالاتر از خدمت به این فرشته ها نیست

به زبان آفتابگردان ها سخن میگویم، من یک گفتاردرمانگرم🌻 پروفایل رنگ چشم خودمه💛
همین دارم میسوزم اینهمه داره مصیبت میاد که پیشش برگردم و من حواسم نیست😔😔😔😔

الان حواست هست که میگی.. امیدوارم ارادتومحکم کنی وبخونی گلم

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خداوند مهربانتر از اونی که ما فکر می کنیم👌

خدا هیچ وقت سخت نمی گیره این ما بنده هاشیم که سخت می گیریم...

نمازتو بخون، روزتم ،بگیر؛ به رحمت خداوند امیدوار باش.

اگه شد بین نمازات برامنم دعا کن خوشبخت شم🙏

2728
معلومه که میبخشتت خدای ارحم الراحمین خوابت ناشی از افکارته ناامید نشو که خودش گناهه بزرگیه همینکه پش ...

😢😢😢😢خودش از دلم خبر داره 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
یعنی واقعا خدارو اینجوری شناختی؟؟خدایی که میگه من منتظرتم بندم،مگه نگفتن صدبار توبه شکستی بازآ؟؟ناام ...

چقد طول میکشه مغزم داره میسوزه من چقد احمقم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

من چند وقتیه حس میکنم خدا خیلی حال گیره یعنی تا انتقام‌نگیره ول نمیکنه خیلی دلم از دستش پره😭😭😭😭😭😭😭😭

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
😐😐😐 این خاب از عذاب وجدان و ذهن خودته!!! رها کن فکر و روح و روانتو تروخدا اخه این فکرا چیه!!!!! ...

اخه زمانی بود که کلا اصلا بهش فک نمیکردم این خواب دیدم😞

2738
برو غصل توبه کن.دورکعت نمازتوبه بخون.سه روز روزه بگیر ... ایشالله یه پنجره جدید به روت وا میشه

غسل تنهایی خونه میترسم تا شوهرم بیاد مکه😖😖

من هزار بار شکستم😞😞😞

میلیونها بارم باشه،همینکه پشیمون شی و توبه کنی بازم میبخشه

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
سعی کن شروع کنی ازین به بعد نمازتو بخونی بعد از چند وقت که عادت کردی هرروز یه نماز قضا هم بخون....تم ...

اخه هفت ساله😔منم بعضی وقتا میخوندم اصلا یادم نیست

من هزار بار شکستم😞😞😞

کتاب آنسوی مرگوبخون

یا صوتیشو دانلودکن،استادامینی خواه

خیلی عالیه

منو که خیلی کمک کرد

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2706