2733
2739
عنوان

به نظرتون خدا منو میبخشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 87 پست
خدا،خدای ما بدا هم هست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ

من هزار بار شکستم😞😞😞

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدل خدا انقدر بخشندست

من تو ی شبکه ای دیدم ک ی خواننده ب سبک رپ سنی شده ک توبه کرده

ببین خواننده رپ

بعدش این خوابا نشونه این هستش ک ایمان بیار و نماز بخون

لطفو نگین چرا گفتی سنی پس شیعه چی من ی فیلم دیدم ک واقعیت بود و سنی شدع بود شیعه و نمیدونم🤣

در کل خدا بخشتده است عزیزجان

2731
جای خوبی سوالت را مطرح کردی ‌آخه اینجا خدا زیاد داریم .خیلی جای خدا میشینن :)

باورت میشه دارم گریه میکنم خاضرم هر کاری کنم فقط منو ببخشه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738

برو غصل توبه کن.دورکعت نمازتوبه بخون.سه روز روزه بگیر ...

ایشالله یه پنجره جدید به روت وا میشه

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
همین که عذاب وجدان داری یعنی خداعاشقته

همین دارم میسوزم اینهمه داره مصیبت میاد که پیشش برگردم و من حواسم نیست😔😔😔😔

هیچوقت اینجوری فکر نکن خدا اینقد مهربونه هر زمان بری طرفش مطمئن باش ناامیدت نمیکنه کارهایی هست که قابل بخشش نیست و خدا هم گفته از حق خودش میگدره ولی از حق بندش نه تو اصلا به این چیزا فکر نکن تو اینقد خدا دوست داره که متوجه اشتباهاتت میشی هستن آدمایی که خدا به حال خودشون واگذارشون کرده 

شما بگو خدا کسی رو که یه دختر بدبخت میکنه با زندگیش بازی میکنه و زندگیش خراب میکنه میبخشه

خدا از حق الناس نمیگذره

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

سلام 19سالمه

ی بار ابتدایی روزه گرفتم عمم ب زور کیک دهنم کرد

اونقد گفت تا حواسم پرت شد خوردمش

کلا فک کنم 10تا روزه هم نگرفتم

نمازم هرچی بی وضو تو مدرسه خونده باشم

اونم همش 50 بار نمیشه

عایا وضعت از من بدتره؟ 

تازه ی بارم پریود بودم مجبورم کردن

2706