2737
2734
عنوان

طرفدارای استقلال و پرسپولیس بیان😀

| مشاهده متن کامل بحث + 7504 بازدید | 159 پست
جون بابا😍😍 من واقعا نميدونم استقلاليا هنوووز از رو نرفتن چرا😂 مخصوصا با كاراي عجيب سرمربيشون اي ...

اون ستاره تقلبی رو هم فتل بنگی انداخت بهشون🤣🤣🤣بذار ۲ تا دیگه قهرمان شیم میشه ۶ تا 😂😂😂

اینو ببین

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فراوون شیش تایی کردن شما فعلا براتون بسه همین

خوب چند تاشو بگو😂😂😂

4 بار فینال رفتید؟ جزو صد تیم برتر جهان شدید؟ بهترین مربی پرسپولیسی بوده تاحلا جزو کاندید ای اف سی؟ 😂

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
بیا تا دیر نشده توبه کن جام رو از دست میدیدا😂

اهوک

جام

لامصب بعد از چند سال استقلال میخواد بازی فینال رو بازی کنه معده اش تعجب کرده😝

۱۴۰۰/۱/۱ منم مامان میشم❤😍😍
2728
ای جان استقلالی😍😍 منم استقلالی ام💙💙💙💙 ایشالله که تو دربی گیتاریستمون باز دبل میکنه😍

شیخ رو داریم برای این دربی😀😀😀

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
چرا نگید  توی این ۳ ،۴ سال کدوم دربی رو صدرپولیس باخته ؟ هیچ کدوم یا همه رو برده یا مساوی ک ا ...

سال۹۶

دربی۸۶

وریا تک به۶

زد تو گل عشق ۶

اوکی گل من؟😂😂

داورم که این وسط هیچ کارس😆😂

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2738
اون ستاره تقلبی رو هم فتل بنگی انداخت بهشون🤣🤣🤣بذار ۲ تا دیگه قهرمان شیم میشه ۶ تا 😂😂😂 اینو بب ...

عزیزم اول برو اسیا ستاره بگیر بعد بیا کلی خونی

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍
عزیزم اول برو اسیا ستاره بگیر بعد بیا کلی خونی

باز ما نهایی جام اسیا رو با چشم خودمون دیدیم و تا اخرش قهرمانانه بازی کردن بچه های تیم، شما ها ک ننه بزرگ هاتون تعریف کردن براتون تازشم کلا ۴ تا تیم بوده از بین ۴ تا اول شدین🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706