2733
2739
عنوان

طرفدارای استقلال و پرسپولیس بیان😀

7481 بازدید | 159 پست

سلام به همه دوستان جان 😀
شهریور 4 یا 5 فعلا زمان مشخص نیست دربی استقلال و پرسپولیسه؛ خوب دستت بالا و بگید طرفدار کدوم تیم هستین😀
ضمنا کری خوانی هم کنیم ولی محترمانه دعوا نشه وگرنه سوسک دارم میندازم تو تنبونتون گفته باشم 😛
اول من بگم  استقلالیم، طرفدار تیمی که دوبار قهرمان آسیا شده سال 91 جزو صد تیم برتر جهان قرار گرفته؛ تاج سابق یا استقلال فعلی که بهترین گلزن لیگ توی ادوار مختلف فعلا رضا عنایتیه، رکوردش دست نخورده فعلا؛ پرافتخار ترین تیم جام حذفی در حال حاضر 😎 4 بار رفتن به فینال آسیا خودش کم افتخاری نیست 😎

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جفتشون تیمای خوبین ولی تو اسیا بخصوص از ۲۰۰۲ به بعد هیچ کاری نکردن اگه سه روزبتونن قهرمان اسیا بشن اون موقع ارزش واقعیشون مشخص،میشه

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2738
اون 4 مال لیگه، ما 4 آسیایی داریم😎

ن عشقم پوکر میدونی چیه اصلا دیدی؟غصه نخور ۶ تا قهرمانی پشت سر هم میریم ۶ نشونتون میدیم😜😁😁😁

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706