2733
2739
عنوان

بیایین درد و دل خانوادگی کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 36 پست
من کلا اون برادر رو می‌بوسم و میذارم کنار😌

گذاشته بودم کنار یه بار خونه منو ندیده رفتم خونه نوییشون گفتم گناه داره داداشمه بزار برم کادو هم بردم بشکنه دستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم نباشه برات خودشون باید خجالت بکشن جلو مردم ک خواهرشون تو جشنشون نیس

خوشت میاد تو این گرونی بری خداتومن خرج لباس و آرایشگاه و کادو کنی آخرسرم کرونا بگیری و بیای

هیچ صداشو درنیار بفهمن ناراحتی بیشتر خوشحال میشن اینجور افراد

بمون شمام نوبتت میرسه ک توی مجالست دعوتشون نکنی

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2731
گذاشته بودم کنار یه بار خونه منو ندیده رفتم خونه نوییشون گفتم گناه داره داداشمه بزار برم کادو هم برد ...

عزیزم من برادرم پسرم رو که چهار سالشه یک بار هم ندیده .. سر یرجریانی که اصلا به ما ربطی نداشت با پدرم دعواسون شده بود مارو هم قاطی کرد کلا نه زنگ زد نه چیزی اون موقع من باردار بودم ... کلا محوش کردم از زندگیم اصلااا هم ناراحت نیستم

زنگ بزن علتشو بپرس از خود برادرت، اگر دلیلش عقلانی بود که هیییچ، اگه نه کلا بزن بلاکش کن از گوشه گوش ...

ذلیل شم اگه کاری کرده باشم غرورم بهم اجازه نمیده واقعا بلاک دیگگه برای همیشه از پدر مادرمم ناراحتم پنجاه درصد تقصیر اوناس 

همون دیگه کار بدی اگه کرده بودم اگه جایی حرفی زده بودم یه ذره اگه به خودم شک داشتم که الان نمیسوختم

اخه درجه یک میشید.بقیه راگفتن

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2738
مهم نباشه برات خودشون باید خجالت بکشن جلو مردم ک خواهرشون تو جشنشون نیس خوشت میاد تو این گرونی بری ...

بابا حامله بودم ذاتا نمیرفتم سلامتیه بچم برام از همه چی مهمتره ولی خواهرام چی بیچاره ها کلی خجالت میکشن و ضایع میشن جلو بقیه و اینکه ادم ندونه چیکار کرده که مورد بی مهری قرار گرفته خیلی بده

واقعا مقصر خودمونیم که برای وجود خودمون ارزش قایل نیستیم

من برادرم خیلی برام عزیزه ولی به پدر ومادرمم گفتم هر رفتاری با ما داشته باشه منم دقیقا همون رفتارو باهاش دارم خوب باشه خوبم بد باشه بدم برا شخصیت خودم ارزش قایلم 

من برادرم خیلی برام عزیزه ولی به پدر ومادرمم گفتم هر رفتاری با ما داشته باشه منم دقیقا همون رفتارو ب ...

افرین بهترین کاره واقعا دیگه هیچوقت خودمو کوچیک نمیکنم براشون تموم شد

2706