2737
2739
عنوان

بیایین درد و دل خانوادگی کنیم

396 بازدید | 36 پست

اگه عروسی برادرزادتون باشه بردارتون بگه خواهرامو دعوت نمیکنم ولی عمو و‌ عمه هاشو دعوت کنه واکنشتون نسبت به این بردار و پدر مادرتون که پهیچوقت در مقابل بردارا پشتتونو نمیگیرن چی خواهد بودخب پدر میتونست بگه چون دخترامو دعوت نمیکنی بقیه رم دعوت نکن یا منم نمیام توضیح اینکه هرگز به کسی بدی نکردین و واقعا و خداوکیلی بدون ازار و بیخبر از همه جا تو خونه خودتون نشستین واقعا دلم شکسته دلم میخواست حداقل میدونستم اخه چرا☹️🙁

تلفن بزن بپرس ازش

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
انقد ناراحتم دلم نمیخواد با هیچکدومشون حرف بزنم واقعا متاسفم

ناراحتی حقته اماتونشیتی غصه میخوری اونااصلاخبرندارن من باشم زنگ میزنم به مامانم میگم قهرمیکنم تادلیلشوبدونن

2740
ناراحتی حقته اماتونشیتی غصه میخوری اونااصلاخبرندارن من باشم زنگ میزنم به مامانم میگم قهرمیکنم تادلیل ...

تصمیم گرفتم کلا جواب تلفنشونم ندم چطور نمیدونن که من دلم میشکنه دلم از این میسوزه که یه بار بد کسیو نگفتم یکباااذم خواهرشوهربازی درنیاوردم چرا انقد دستم بی نمکه اخه

زنگ بزن علتشو بپرس از خود برادرت، اگر دلیلش عقلانی بود که هیییچ، اگه نه کلا بزن بلاکش کن از گوشه گوشه ی زندگیت🙂

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
2706