2737
2734

خوبه؟؟شنیدم که خوبه 

شما دادین؟؟چه مارکی؟؟

میگن فیبرداره 

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آره من چند باری گرفتم به زور میدم بخوره موزیاش خیلی خوش طعمن

دکتر مغز و اعصاب پسرم گفت این سرلاک ها که مثل شیر خشک غذا کمکیه  هم خیلی خوبه مخصوصا عسلیش

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731
جو دو سر بده بهتره  سرچ کن انواع اقسامش میاد اوتمیل یخچالی بزن

جو دوسر باید پخت بعد با شیر قاطیش کرد گذاشت یخچال؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
جو دوسر باید پخت بعد با شیر قاطیش کرد گذاشت یخچال؟

اگه پرك شده و خرد شده باشه ميشه با شير قاطي كرد گذاشت يخچال يا روش شير گرم ريخت بزاريم خنك شه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
یعنی نپخته با شیر قاطی کنیم بخوریم؟

آره اون خيلي خرد شده هارو ميشه نپخت روش نوشته ولي من برا پسرم پنج دقيقه ميجوشوندم يكم نبات و خامه ميزدم ميدادم صبحانه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738
اگه پرك شده و خرد شده باشه ميشه با شير قاطي كرد گذاشت يخچال يا روش شير گرم ريخت بزاريم خنك شه

جو دو سر پرک مخصوص صبحانه بخر شب تا صبح حداقل 8 ساعت یذار تو شیر بمونه با میوه و عسل ویا هرچی که دوست داری صبحونه بخور

اگه میخوای سریع باشه 5 دقیه با شیر بجوشون

ايشالا درمان سرطان كشف بشه