2737
2734
همون دیگ ی بچه کوچیک دارم هی را ب را بستنی پفک باز میکنه نصفشو میخوره ول میکنه بقیشو من زحمتشو میکشم

تو زحمت خوردنشو میکشی،بعد ۱۰۰برابر باید زحمت بکشی تا بسوزه کالریش،خداییش بی فایدست بندازش توی سطل،ببخشید ولی بگو مگه بدن من جای زبالست؟من قبلا میگفتم حیفه میخوردم،مامانم میگفت بدنت شده حیف دونی😂

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
تو زحمت خوردنشو میکشی،بعد ۱۰۰برابر باید زحمت بکشی تا بسوزه کالریش،خداییش بی فایدست بندازش توی سطل،بب ...

همون دیگ عین جاروبرقی هرچی اضافه میمونه من جمع میکنم توشکمم میگم حیفه شوهرم میگ حیف خودتی حیف هیکلته خودتو تو اینه ببین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه منم ببری تو گروه

باشه عزیزم،درخواست دوستی بهم بده،شمارتو واسم بذار تا بدم به سرگروه،فقط خودت همین الان یه برنامه کالری شمار نصب کن،برنامه زیره خیلی خوبه

باشه عزیزم،درخواست دوستی بهم بده،شمارتو واسم بذار تا بدم به سرگروه،فقط خودت همین الان یه برنامه کالر ...

مانکنو نصب کردم دیروز۱۰۰۰کالری گرفتم تاالانم۴۶۰خوردم 

2728
چرند گفته،ببین عشقم اگه کاری به جنبه زیباییش نداشته باشیم،اصلا چاقی دشمن سلامتیه،زود باید جمع و جورش ...

میدونم

ولی خب تاحدودی راست میگه طبعم بلغمی و بلغم ها استعداد چاقی رو دارن

توکل ب خدا

من لاغر میشم

ولی سخت لاغر میشم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
همون دیگ ی بچه کوچیک دارم هی را ب را بستنی پفک باز میکنه نصفشو میخوره ول میکنه بقیشو من زحمتشو میکشم

یبار تو کالری شمارت کالری چیپس و پفک بزن

دیگه نمیخوری شون

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
میدونم ولی خب تاحدودی راست میگه طبعم بلغمی و بلغم ها استعداد چاقی رو دارن توکل ب خدا من لاغر میشم ...

ماهایی ک استعداد چاقی داریم باید تااخر عمرمون رعایت کنیم وگرنه لاغرنمیشیم.چای سبز با دارچین بخور

مانکنو نصب کردم دیروز۱۰۰۰کالری گرفتم تاالانم۴۶۰خوردم 

مانکنم خوبه،فقط از هول حلیم خودتو نندازی توو دیگ،مثلا همون مقدار که بهت اجازه داده رو بخور،چون اگه خیلی کمش کنی زود زده میشی و ارادت سست میشه،کالریهاتم از مواد مقوی تامین کن،تنقلات و نون و برنج زیاد،فست فود و این چیزا کالریت رو زود پر میکنه و تا شب عزا میگیری،پس سعی کن  بیشتر از حبوبات،تخم مرغ،عسل،مغزیجات،میوه و سبزی،مرع و گوشت تامین کنی کالریت رو

2738
مانکنم خوبه،فقط از هول حلیم خودتو نندازی توو دیگ،مثلا همون مقدار که بهت اجازه داده رو بخور،چون اگه خ ...

مرسی عزیزم ک راهنماییم کردی فقط خداکنه بتونم نمیخام ازچشم شوهرم بیفتم همینجوریشم خاهراش پیشش بهم تیکه میندازن هی میگن وای چقد چاق شدی چقد پهن شدی 

میدونم ولی خب تاحدودی راست میگه طبعم بلغمی و بلغم ها استعداد چاقی رو دارن توکل ب خدا من لاغر میشم ...

عزیزم منم طبعم سرد وتره،ولی میشه با تغییر روش زندگی و خورلک طبع رو اصلاح کرد،چون طبع سرد مادر مریضیهاست،یارو باید راهکار میداده نه اینکه بگه برو دیگه تو همینه که هستی،اونوقت یهو ادم چشم باز میکنه میبینه شده ۱۲۰کیلو،چاقی که یه شبه نمیاد سراغ ادم،باید حواسمون جمع باشه

عزیزم منم طبعم سرد وتره،ولی میشه با تغییر روش زندگی و خورلک طبع رو اصلاح کرد،چون طبع سرد مادر مریضیه ...

بله

فعلا ی گندی زدم ک غلبه صفرا پیدا کردم و حالا حالاها باید سردی بخورم

چیزی نگفت

فقط گفت تو همینی ک هستی و بخای لاغر شی مریص میشی

و گفت تا وقتی چاقی اذیتت نکرده ینی مشکلی نی

من قدم بلنده و اصافه وزنم مشخص نیس

مرسی عزیزم ک راهنماییم کردی فقط خداکنه بتونم نمیخام ازچشم شوهرم بیفتم همینجوریشم خاهراش پیشش بهم تیک ...

معذرت میخوام ولی خاک بر سر بیشعورشون که حالیشون نیست عیب ادما رو نباید گفت،اونم یه خانوم،اونم جلو همسرش،عزیزدلم همین رو بکن انگیزه واسه خودت و محکم روش وایسا،نذار هیچی ارادت رو شل کنه،یکی دو هفته که تلاش کنی و نتیجه رو ببینی،هم عزمت جزم میشه هم خوشحال میشی و اعتمادبنفس پیدا میکنی،بعدم مطمئن باش جواب میگیری ،شک نکن

بله فعلا ی گندی زدم ک غلبه صفرا پیدا کردم و حالا حالاها باید سردی بخورم چیزی نگفت فقط گفت تو همین ...

بعضیا چاقن خودشونو دوس دارن و مشکلیم ندارن. من قدم کوتاس کاملا عرضو طولم یکی شده

بله فعلا ی گندی زدم ک غلبه صفرا پیدا کردم و حالا حالاها باید سردی بخورم چیزی نگفت فقط گفت تو همین ...

پس عزیزم سعی کن شکمت رو با چیزای بدون ارزش غذایی پر نکنی،مقوی و سالم بخور

2706