2733
2739
معذرت میخوام ولی خاک بر سر بیشعورشون که حالیشون نیست عیب ادما رو نباید گفت،اونم یه خانوم،اونم جلو هم ...

خیلی بی فرهنگن واقعا گاهی خجالت میکشم حتی پیش شوهراشونم میگن مثلا عروسی بودیم قبلن توجمع یهو گفت وای همه میگفتن چقد توچاق شدی بد شدی چقد.بخاطر همین حرفا تصمیم گرفتم لاغرشم 

پس عزیزم سعی کن شکمت رو با چیزای بدون ارزش غذایی پر نکنی،مقوی و سالم بخور

بله

البته قابل توجه تستارتر

منم 87 کیلو بودم

الحمدلله الان 77 کیلوعم

اگه بتونم قطعا تا 70 جلو میرم

قدم 173 اس

حداقل بتونم سایزمو بیارم تا 46 ک ی لباس بتونم بخرم

دیدن لباس های گشاد تو تنم منو ب وجد میاره

شما هم شروع کن و منتطر چنین روزی باش... 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله البته قابل توجه تستارتر منم 87 کیلو بودم الحمدلله الان 77 کیلوعم اگه بتونم قطعا تا 70 جلو می ...

دقیقا من ازخرید متنفرم چون نمیتونم اونیو بخرم ک میخام باید بگردم ببینم چی اندازم پیدامیشه..‌

بعضیا چاقن خودشونو دوس دارن و مشکلیم ندارن. من قدم کوتاس کاملا عرضو طولم یکی شده

اخه حساب سر اینه اول سلامتی بعد زیبایی،هرچند به نظرم چاقی اصلا زیبایی نیست،ولی اگرم باهاش مشکلی ندارن،به هرحال چاقی واسه سلامتیشون مشکل ساز میشه،گوشتم ببند رو این حرفا که وای تپل بودی خوشگل بودی و تپلی بهت میاد و از این چرندیات،یه لباس خوشگل و متناسب رو بیار جلو چشمت و خودتو توش تصور کن و بگو من چند ماه تلاش میکنم تا بتونم بپوشمش

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2728
اخه حساب سر اینه اول سلامتی بعد زیبایی،هرچند به نظرم چاقی اصلا زیبایی نیست،ولی اگرم باهاش مشکلی ندار ...

مرسی ک انقد بهم انگیزه دادی واقعا ازت ممنونم همین کارو میکنم ی مانتو دارم مال زمان ۵۴کیلویی هامه اونو میزارم جلو چشم تایادم نره

خیلی بی فرهنگن واقعا گاهی خجالت میکشم حتی پیش شوهراشونم میگن مثلا عروسی بودیم قبلن توجمع یهو گفت وای ...

بجنب دختر،روشونو کم کن

مرسی ک انقد بهم انگیزه دادی واقعا ازت ممنونم همین کارو میکنم ی مانتو دارم مال زمان ۵۴کیلویی هامه اون ...

من خیلی دوست دارم هر کمکی توی هرزمینه ای حتی به مقدار ناچیز به مردم بکنم،دلم میخواد توام به نتیجه دلخواهت برسی،فقط اینو هم مد نظر داشته باش توقع نباید داشته باشی که با رژیم اصولی مثلا تو یک ماه بشی ۶۰ کیلو ،ولی اگه تلاش کنی شاید کلی سایز کم کنی و بتونی تا ۴ماه دیگه اون مانتو رو بپوشی،پس صبور و با انگیزه باش

2740
حتما دیگ نمیزارم بهم توهین بشه.توهین اونا شد انگیزه شد ی تلنگر ک ب خودم بیام من میتونم    

بله که تو میتونی،فقط زیادم لازم نیست بهشون توضیح بدی که داری چیکار میکنی،اهسته و پیوسته و چراغ خاموش جلو برو،با شوهرتم اگه راحتی بگو دیگه حرفی از رژیم و چاقی لاغری جلو اونا نزنه،چون اون ادما فقط منتظرن که اراده و اعتماد بنفس تو رو پایین بیارن،اگرم حرفی زدن و سوالی کردن با سیاست ج بده یا نهایتا بگو یه کم کمتر میخورم همین

بله که تو میتونی،فقط زیادم لازم نیست بهشون توضیح بدی که داری چیکار میکنی،اهسته و پیوسته و چراغ خاموش ...

اونافقط چششون ب منه اصن ی اخلاق بیخودی دارن همه نگاهاشون ب عروسه چ رفتاری میکنه چجوری میخوره چجوری راه میره من ی قاشقم کم بخورم همشون میفهمن بدبختی هفته ای یکبار هم میریم خونشون باید بگم معدم درد میکنه بیشتر نمیتونم بخورم

اونافقط چششون ب منه اصن ی اخلاق بیخودی دارن همه نگاهاشون ب عروسه چ رفتاری میکنه چجوری میخوره چجوری ر ...

من دقیقا شرایط تو رو داشتم و دارم،تا میگن رژیمی ؟میگم نه فقط میخوام کمتر بخورم،میدونم خیلی حرف پشتم میزنن ولی مهم نیست،تو هدف و برنامت واست مهم باشه،شمارتو واسم بذار تا توی واتس اپ پیامت بدم