2733
2739
دیگ از هیکلم حالم بهم میخوره میرم لباس بگیرم دیگ سلیقه مهم نیس باید ببینم چی اندازمه فقط همونو بگیرم ...

رفته بودم پیش پزشک طب سنتی

بم گفت اگه لاغر کنی مریص میشی

بدن تو برای لاغری آفریده نشده

گفتم اونوخ تو برام لباس میدوزی؟ 😐

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
واقعا؟؟؟روزی ۱۲۰۰کالری بخورم باوزن۸۰کیلو ماهی چقدکم میکنم

گالری شمار زیره رو نصب کن ..دقیق از روی اون انجام بده ..اون باتوجه به قد و وزن بهت کالری میده اگر بتونی کمتر از کالری که میگه بخوری و ورزش هم داشته باشی حتی پیاده روی خیللللی زودتر نتیجه میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گالری شمار زیره رو نصب کن ..دقیق از روی اون انجام بده ..اون باتوجه به قد و وزن بهت کالری میده اگر بت ...

دعا کنین برام. بخدا خسته شدم میرم خونه مادرشوهرم بهم تیکه میندازن 

شوهرم امروز بهم چیز گفت گفت از بس نخوردی صاف شدی بدبختی من پایین تنه ام آب شده کامل ولی بالا تنه ...

اره پایین تنه خیلی رو زیبایی اندام تاثیر داره

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
من ۱۵۵ورنم ۸۰.شما نتیجه گرفتی؟؟؟روزی چند کالری میخوری 

اره عزیزم اگه رعایت کنی و تقلب نکنی جواب میگیری،شما باید نهایتا روزی ۱۳۰۰کالری بخوری تا هفته ای یک کیلو کم کنی،اگه مثلا به جای ۱۳۰۰، ۱۱۵۰ بخوری و نیم تا یکساعتم ورزش کنی که دیگه عالیهههه،مخصوصا اگه ورزشت رقص تند باشه

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2740
اره عزیزم اگه رعایت کنی و تقلب نکنی جواب میگیری،شما باید نهایتا روزی ۱۳۰۰کالری بخوری تا هفته ای یک ک ...

من روزی نیم ساعت حلقه میزنم رقصم بهش اضافه میکنم حالم از هیکلم بهم میخوره اه اه اه اه

دعا کنین برام. بخدا خسته شدم میرم خونه مادرشوهرم بهم تیکه میندازن 

شما همین رو که گفتم انجام بده به اضافه ورزش و پیاده روی خیلی زود نتیجه رو میبینی فقط باید بهش پایبند باشید و ریزه خواری نداشته باشی

رفته بودم پیش پزشک طب سنتی بم گفت اگه لاغر کنی مریص میشی بدن تو برای لاغری آفریده نشده گفتم اونوخ ...

چرند گفته،ببین عشقم اگه کاری به جنبه زیباییش نداشته باشیم،اصلا چاقی دشمن سلامتیه،زود باید جمع و جورش کرد،اگه سنت زیر ۳۰ساله که دیگه خیلی خوب و سریع و اصولی به نتیجه میرسی

شما همین رو که گفتم انجام بده به اضافه ورزش و پیاده روی خیلی زود نتیجه رو میبینی فقط باید بهش پایبند ...

همون دیگ ی بچه کوچیک دارم هی را ب را بستنی پفک باز میکنه نصفشو میخوره ول میکنه بقیشو من زحمتشو میکشم

من روزی نیم ساعت حلقه میزنم رقصم بهش اضافه میکنم حالم از هیکلم بهم میخوره اه اه اه اه

یه گروه کالری شمار داریم توی واتس اپ،خیلی خوبه از هرنظر،یه برنامه کالری شمار نصب میکنی،بعد هرشب توی گروه باید کالری مصرفی،مقدار اب مصرفی،ورزشی که انجام دادی وخلاصه همه چیز رو گزارش بدی به سرگروه،اینجوری واقعا موظف میشی که رعایت کنی ،زیادم سخت نیست عزیزم

2706