2733
2739
عنوان

تجربیات اسباب کشییتونو بگید

580 بازدید | 61 پست

سلام دوستان گلم روزتون بخیر لطفا هر چی تجربه درباره اسباب کشی دارید بگید سه روز بعد اسباب کشی میکنیم من هیچ کاری نکردم

خدایا ما رو گرفتار مردم بد ذات بیمارستان و دادگاه نکن.  آمین🙇

با اجازه اسی هرکی پایه هست برای حلقه زدن بیاد تاپیک آخرم

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کارتن وسیله هام رونگه داشتم حتی کارتن مثلاسس خوری یاحتی کوچکترین چیزهامو. وقتی میخام اسباب کشی کنم میذارمشون توکارتن خودشون وبعدمیذارمشون توکارتن هلی بزرگتر. اینجوری هم جمع کردنشون راحت تره هم چیدنشون

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.

اگ خونت امادس قبل اثاث کشی  با ماشین خودتون شکستنیاتو یبر بچین

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2738

بهتره همه وسایلت تمیز کنی اول وسایلایی که استفاده نمیشن بسته بندی کن اخر هم برو سراغ آشپزخونه بهتره که تفکیک کنی وسایلات یعنی اتاق خواب جدا اشپزخونه جدا رو جعبه ها هم حتما بنوبس مربوط به کدوم قسمته و اینکه شکستنیه یا نه که موقع حمل احتیاط بیشتری بکنن 

من به خانواده هامون گفتم، مادرشوهرم اینا اومدن زیر دست و پای ما الکی . کارمونو سخت کردن. اطهار نطر الکی. 

دفعه بعد نمیگم. 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

عزیزم هر وسیله ای ک جمع میکنی روی کارتنش بنویس چی توشه و اینکه باید کدوم اتاق باشه یا آشپزخونه و ...

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

رو کارتنات بنویس چی توشونه ک موقع چیدن راحت باشی

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2706