2737
2739
عنوان

تجربیات اسباب کشییتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 61 پست
واااااای مث من خواهرشوهرم ی ماه قبلش اومد خیلی کمکم کرد ولی بحدی بچش اذیتم کرد ک شوهرمو نفرین میکردم ...

اووووه ۱۲ روز 

چ سخت

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
من چندين بار اسباب كشي كردم خسته هم نشدم چون كارام رو برنامه بود  ١)برو خونه جديد رو تميز كن . ...

ممنونم از راهنماییتون عزیزم

خدایا ما رو گرفتار مردم بد ذات بیمارستان و دادگاه نکن.  آمین🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا از توی کارتون سُر می خورده  بدون کارتون جابجا میکنن اون بسته بندی اولیه تسمه های سف ...

ن بخدا من نذاشتم پشیمون شدم خیلی خط افتاد

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

واسه رختخواب ها جدا از کاورهای خودش  با ملحفه قدیمی و کهنه ببند که کثیف نشن کیسه زباله بزرگ بگیر چیزایی مثل پتو بالشت کوسن مبل و پرده رو بزار داخلش بعد داخل کاور بزار و با ملحفه قدیمه ببندشون تا کثیف نشن

2731

پاشو برو آشپزخونه

به تعداد افراد خانواده ظرف واسه این ۳ روز جدا کن

بقیه رو بشور، درصورت نیاز روزنامه پیچ کن و بذار تو کارتن

چند تا برگه بردار، بنویس کارتن ۱ : مثلا لیوان و پارچ!

روی کارتن رو کاغذ بزن: ۱ آشپزخانه

در همین حین ملحفه و پرده ها رو بنداز تو ماشین بشوره، بعد برو سراغ باقی خونه

زمانت کمه از اطرافیانت کمک بگیر

امروز کارگر بگیر بره خونه جدید رو تمییز کنه و  فردا آینه قرآن و وسایل آشپزخونه ات رو ببر بچین

پسفردا هم کامیون بگیر باقی رو ببره

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
اووووه ۱۲ روز  چ سخت

ی ماهم قبلش،تقریبا۴۰روز خونه بودن،خونع خودشون شهرستان بود برا همین نرفتن

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
واااااای مث من خواهرشوهرم ی ماه قبلش اومد خیلی کمکم کرد ولی بحدی بچش اذیتم کرد ک شوهرمو نفرین میکردم ...

دقیقا منم دوست ندارم کسی تو دست و پام باشه

الان هم خودم تنهایی دارم اثاث جمع میکنم

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
ن بخدا من نذاشتم پشیمون شدم خیلی خط افتاد

پتو میکشن دورش وقتی گذاشتن توی ماشین 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2740
ی ماهم قبلش،تقریبا۴۰روز خونه بودن،خونع خودشون شهرستان بود برا همین نرفتن

بدم مياد اين شهرستاني ها ميان تهران ميمونن نميكن خونه هاي كوچيك ظرفيت ٤٠ روز مهمون داريو نداره

دقیقا منم دوست ندارم کسی تو دست و پام باشه الان هم خودم تنهایی دارم اثاث جمع میکنم

بهترین کارو میکنی،خودم اکثرا جمع کرده بودم ولی اونا ک اومدن مجبور شدم قابلمه ها رخت خواب و ظرف در ببارم بچشم دم ب دیقع بهونه میگرف

بدم مياد اين شهرستاني ها ميان تهران ميمونن نميكن خونه هاي كوچيك ظرفيت ٤٠ روز مهمون داريو نداره

واقعاااااا،فکرشم ک میکنم چقد اذیت شدم گریم میگیره

ببین همه ی کارتونا رو شماره بزن .مثلا من میدونستم سی و پنج تا کارتون بزرگ دارم.البته توی یه سررسید محتویات کارتونا رو نوشته بودم و میدونستم تا شماره ی 12برا آشپزخونه س مثلا.اینجوری احتمال اینکه یه کارتون گم بشه یا جا بمونه صفره.

اول پرده و و فرش و مبل و تخت رو سر جاشون بذار بعد بقیه ی چیزا

یه کلمن اب با یخ با لیوان یک بار مصرف حتما داشته باش همون روز برا کارگرا

کارتونا رو اسپری سطوح بزن تو خونه ی جدید بعد بازش کن

شکستنی ها همه روزنامه پیچ..یا با چسب،پهن همه روی هم محکم فیکس،کن وایسه..رختخوابا همه توی یه ملحفه بپ ...

واقعا ممنونم خیلی خواهرانه راهنماییم میکنید ولی هیچ کس رو ندارم خودم تنهام و بچه کوچیک دارم که اونم تازه از پوشک گرفتم فقط مامانمو دارم که اونم الان زیاد نمیتونه کمکم کنه بابام سرما خورده داره از اون مراقبت میکنه البته هردوتاش کنم جوونن ها بخاطر کرونا خیلی میترسیم

خدایا ما رو گرفتار مردم بد ذات بیمارستان و دادگاه نکن.  آمین🙇
پتو میکشن دورش وقتی گذاشتن توی ماشین 

اره اینجوری بهتره

2706