2733
2734

من یکیو میشناختم تا ۳۳سالگی خواستگار نداشت(چون تو محیط کوچیک بودن سنش بالا محسوب میشد) بعد ۳۳سالگی دادنس به یکی از فامیلای خودش که معتاد بود، بعد از یه بچه فهمید نمیتونه باهاش زندگی کنه و بخاطر اعتیادش طلاق گرفت. 

۲سال بعد از طلاقش یه سرهنگ خوشتیپ رفت خواستگاریش که خونشم تو شهر و بالا شهر بود. چقدرم فهمیده و زن دوست هست مرده.مثل چسب دو قلو می مونن انقدر همو دوس دارن

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی دیگم میشناسم دختره از تو یه روستا شوهر کرد یکی بردش بالاشهر تهران. جدا از این اخلاقش خیلی خوبه پسره.دختره رو از این رو به اون رو کرد.

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
2740

زن عموم که یه گوشی داشتن صد نفر ازش استفاده میکردن خانوادش فوق العاده هه عقب مونده بودن ازدواج کرد با عموم بردش انگلیس بچه هاشم اونجا دنیا اورد عموم دو تا رستوران اون ور داره با یه خونه

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم

برادرشوهرم .

همیشه میگه من وقتی دنیا اومدم مادرم گفت کار نکنی بخوری 😂😂

الان پدرشوهرم هر چی داره و نداره میده به برادرشوهرم .

به بقیه بچه هاش هیچی نمیده .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

زن داداش خودم که محل کارش جای خیلی افتضاحی بود که هیچ کدوم از خواستگار ها نمیخاستن قبولش کنن ب خاطر کار در سن ۳۲ سالگی وبال گردن داداش من شد بره بمیره پیر دختر

حسین جان دست من گیر که این دست همان ست که من سالها از غم هجران تو بر سر زده ام.⁦❤️⁩⁦❤️⁩